06.08.2016 22:49

YouTube Red’in İlk Uzun Metrajlı Filmi Yolda!

YouTube yıldızlarının baş rolü oynadığı The Thinning filmi yakın bir süre sonra YouTube Red’te vizyona girecek. İşte beklenen filme ait tüm detaylar!

YouTube yavaş yavaş film yayınlama platformuna dönüşmeye başlıyor. Red projesi ile özel içerikleri aylık belli bir tutarda ödeme yapan kullanıcılarına yayınlamak isteyen YouTube, aynı hizmetle kısa veya uzun metrajlı filmlerin de yayınlanabileceğini göstermek istiyor. İşte bunu kanıtlamak isteyen YouTube, PewDiePie kanalı ile yaptığı korku temalı kısa videolardan sonra bu defa da YouTube Red platformu için ilk defa uzun metrajlı bir korku filmi hazırladı. Karşınızda The Thinning!

YouTube Red Korkutmaya Hazırlanıyor!

youtube-red-uzun-film

YouTube ve Vine yıldızlarından Logan Paul ve Peyton List, sevenlerini bu sefer güldürmeyecek tam aksine korkutacak! YouTube Red’te yayınlanacak olan film uzun metrajlı ve korku temalı olacak. Logan Paul ve Peyton List katıldıkları bir programda; yapımı devam eden The Thinning filminin komedi değil korku temalı olduğunu ve bu projeyi çok ciddiye aldıklarını söylediler. Aslında YouTube, kısa filmler ile uzun zaman önce tanışmıştı. Özellikle MysteryGuitarMan kanalını, hazırladığı kısa filmler ile YouTube’da kaliteli yapımların olabileceğini göstermişti.

Bakalım Logan Paul’lu The Thinning filmi bu kısa filmler gibi kaliteli olabilecek mi?