22.10.2016 07:00

YouTube Tam Anlamıyla TV Dünyasına Adım Attı!

Uzun zamandır YouTube’un TV alanına girmeye çalıştığını yazıp çiziyorduk. Yaşanan son gelişmeden sonra artık YouTube TV dünyasına girdi diyebiliriz!

Uzun süredir YouTube’un  TV alanına girmek için elinden geldiğini ardına koymadığını sizlere duyuruyoruz. YouTube ekibi, en son CBS ile yaptığı anlaşmadan sonra şimdi de öyle bir olaya imza attı ki artık tam anlamıyla TV dünyasına giriş yaptı diyebiliyoruz. Peki YouTube, bize bunları dedirtecek ne yapmış olabilir? İşte YouTube’un TV dünyasına girişi ile ilgili tüm detaylar!

YouTube Yıldızları Artık Aynı Zamanda Birer TV Yıldızı!

youtube-tv

YouTube ekibinin çıkardığı bir uygulama ile YouTube artık harici bir receiver cihaz ile birlikte direkt olarak televizyondan izlenebilecek. Evet yanlış duymadınız! Hopper 3 DVR isimli cihaza gelen YouTube uygulaması ile bu cihaza sahip olanlar artık televizyonda kumandaları ile YouTube’da surf keyfi yapabilecekler! Gelen bilgilere göre YouTube’daki videolar; oyun videoları, vloglar gibi kategorilere ayrılmış. Bir uydu TV hizmeti olan Hopper firması ile birlikte artık YouTube TV olmanın tüm özelliklerine kavuştu diyebiliriz. Bakalım YouTube’u ilerleyen günlerde ülkemizdeki Digiturk, D-Smart gibi uydu hizmetleri de bünyelerine ekleyecek mi?