21.07.2016 21:21

YouTube’a Ünlü Sinema Yıldızı da Katıldı!

YouTube’a katılan ünlülerin sayısı git gide artıyor. Film yıldızları, dizi yıldızları derken bu seferde severek takip ettiğimiz ünlü isim YouTube kanalı açtı!

The Rock olarak bildiğimiz ünlü oyuncu Dwayne Johnson, 3 hafta önce tanıtımını yaptığı YouTube kanalına ilk uzun videosunu yükledi. YouTube’da son derece yeni olan The Rock, YouTube yıldızları ile beraber çektiği video ile YouTube dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Amerikan güreşçisi, sinema oyuncusu aynı zamanda da yapımcı olan The Rock, böylelikle YouTube kanalı açan ünlüler arasına katılmış oldu.

İşte Dwayne Johnson’un YouTube Kanalının İlk Videosu!

youtube-katilan-unlu-isim

YouTube Factory ismiyle yüklediği ilk uzun videoda Dwayne Johnson, YouTube dünyasının kategorileri arasında yine YouTube’un en büyük yıldızlarından olan Lilly Singh ( Superwoman ) ile birlikte ufak bir gezintiye çıkıyor:

Genel olarak komedi içerikli bir kanal olacağını bu videosundan anladığımız The Rock isimli YouTube kanalı, şimdiden 750 bin aboneye ulaştı.

Ülkemizden de birçok fanı bulunan ünlü sinema yıldızı, YouTube kanalına attığı ilk uzun videosunun izlenimi 2 gün içinde 2 milyon rakamına ulaşmış durumda.

Şu anda Ballers adlı dizide de baş rolü oynayan çiçeği burnunda YouTube yıldızı, bakalım bu macerada da başarılı olabilecek mi?