27.09.2016 18:38

YouTube Yeni Uygulaması Go’yu Duyurdu!

Yeni hazırlamış olduğu YouTube Go uygulamasını duyuran YouTube, liderliğini yeni gelişmeler ve uygulamalar ile süslemeye devam ediyor!

YouTube, özellikle internet erişimin olmadığı veya sıkıntılı olduğu bölgeler için yeni hazırladığı uygulamasını tanıttı. Adına YouTube Go ismi verilen uygulama için Hindistan pilot ülke seçilecek. Bu uygulama sayesinde çevrim dışı video izleme ve paylaşma özelliği kazanan YouTube, daha önce Facebook’un yaptığı bir yöntem ile bunu kullanıcılarına sunacak! İşte YouTube’un yeni uygulaması YouTube Go’ya dair tüm detaylar!

YouTube Artık Çevrimdışı Kullanılabilecek!

YouTube yeni hazırladığı uygulaması olan YouTube Go sayesinde videoları kaydedip daha sonra çevrimdışı iken izleme imkanı sunacak. Aynı zamanda çevrimdışı paylaşma özelliğinin de bu uygulama ile beraber gelmesi planlanıyor. Hindistan’da tanıtılan YouTube Go uygulaması ilk olarak Hindistan’da test edilecek. Diğer ülkelere ne zaman geleceği belli olmayan YouTube Go uygulamasının internet erişimin sıkıntılı olduğu ülkelerde can kurtarıcı olacağı düşünülüyor. Bakalım ilerleyen günlerde videoları kaydetme, çevrimdışı izleyebilme özelliği olan YouTube Go uygulaması Android ve iOS platformlarda başarı elde edebilecek mi?