14.07.2016 15:47

YouTube Yıldızından Cevap Geldi!

YouTube’un en çok aboneli kanala sahip olan Felix, hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.İşte YouTube’a yüklediği video ile sitemde bulunan PewDiePie!

Geçtiğimiz gün, bizimde bilgisini verdiğimiz YouTube’da yaşanan sponsorluk olayına YouTube yıldızından açıklama geldi.

Şu haberimizden hatırlayacağınız gibi, Warner Bros’un bir oyununu YouTube’da olumlu yorumlaması için PewDiePie ile anlaştığı ortaya çıkmıştı.

Amerikan Adil Ticaret kurumunun araştırmasıyla ortaya çıkan durum Warner Bros tarafından kabul edilmesinin ardından yaşanan bu olay medyaya sunulmuştu.

youtube-yildizindan-cevap2

İşte YouTube Yıldızının Sert Cevabı!

Fakat PewDiePie kanalının sahibi Felix, yaşanan gelişmelerden oldukça rahatsız olmuş ve açıklamasını YouTube’a yüklediği bir video ile yapmış.  Genel olarak isminin karalanmaya çalışıldığını ve kendisinin yanlış veya illegal bir şey yapmadığını anlatmaya çalışan YouTube yıldızı Felix, yine esprili dili ile bizi güldürmeyi başardı.

Yapılan anlaşmanın bir sponsorluk anlaşması olduğunu ve bunu YouTube’da sadece kendisinin yapmadığını fakat en büyük isimin kendisi olduğu için üzerine oynandığını esprili ama sert bir dille anlatan YouTube yıldızı sözleriyle bazı kesimlere sert çıkışlarda bulunmuş.

Lafı daha fazla uzatmadan aşağıdaki video’dan; YouTube yıldızının sert çıkışlarını Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.