29.07.2016 06:05

YouTube Yıldızının Zorla Alı Konulduğu İddia Ediliyor!

YouTube’da çok ilginç bir olay yaşandı. Marina Joyce isimli YouTube starının sevgilisi tarafından istismara uğradığı ve zorla video çektirildiği iddia ediliyor!

YouTube’dan her zaman iyi haberler duymaya alışığız fakat yaşanan bir olay tüm iyi haberleri unutturacak cinsten. Her şey Marina Joyce isimli bir YouTube yayıncısının hal ve hareketlerindeki değişikliklerin sevdikleri tarafından fark edilmesi ile başladı.  Yaklaşık 600 bin abonesi olan hippi tarzı ile makyaj ve kıyafet videoları çeken bir YouTuber Marina, bir videosundan itibaren kekemeleyerek ve duygusuz bakışlarla konuşarak sevenlerini tedirgin etmişti. Fakat bu olay bununla da kalmadı. İlerleyen videoların da Marina, donuk ve dehşete düşmüş ifadesi ile adeta zorla video çektiriliyormuş gibi davranıyordu.

YouTube Yıldızı Marina Joyce’ye Ne Oldu

Marina Joyce’nin kollarındaki morluk:

marina-joyce-morluk

Marina’nın attığı videolarla durum ciddiyetini son hızla artırmaya devam etti. Bir videosunda kollarındaki morluk dikkat çekerken başka bir videosunda da odasında bulunan tüfek sevenlerini şok etti. Tüm bunların üzerine YouTube ve Twitter’da #savemarinajoyce hashtagı ile gönderiler atılınca olayın ciddiyeti artmaya başladı. Her ne kadar Marina, YouTube’a bugün yüklediği videosunda bir sorun olmadığını söylese de sevenleri henüz rahatlamış değil.

Hemen sonrasında dehşete düşmüş ifadesi:

marina-joyce-ifade

Odasında görünen tüfek:
marina-joyce-tufek

Marina’nın kanalını incelemek isterseniz, bu tarz birçok durumun olduğunu göreceksiniz. Acaba ünlü YouTube yıldızı video çekmeye zorlanıyor mu? Yoksa ününe ün katmak için böyle bir senaryo mu tasarladı? ( Şu an abone sayısı 1 milyon 600 bine ulaşmış durumda )

Hep birlikte ilerleyen günlerde göreceğiz.

Marina Joyce Kanalı:

Kategoriler: Teknoloji Haberleri