07.08.2016 16:28

YouTube’da Bu Haftanın En İyi Klipleri!

Yazın gelmesiyle birlikte birçok klip YouTube'a yükleniyor. Technolat, her hafta en çok beğenilen YouTube kliplerini sizler için bir araya getiriyor!

Technolat.com artık her hafta haftanın Türkiye’nin en iyi YouTube kliplerini sizler için bir araya getiriyor. Peki bu hafta YouTube’ın en öne çıkan klipleri neler oldu? İşte sizler için izlenme sayısı ve kliplere yapılan yorumlara göre derlediğimiz haftanın en iyi YouTube klipleri!

Yazın da gelmesiyle beraber YouTube’da bu haftada yoğun bir klip akışı yaşandı. Birbirinden eğlenceli şarkılar birbirinden kaliteli kliplerle müzik severlere ulaştı. Bu haftanın Technolat tarafından seçilen en iyi YouTube klibi ise Gülben Ergen’in geçtiğimiz sene çıkardığı Yaklaş Yaklaş şarksına çektiği klip oldu.

Bu Hafta Technolat’ın YouTube’da Seçtiği En İyi 3 Klip Listesi!

Top 3: Ozan Doğulu feat. Ziynet Sali – Yağmur

Top 2: Serdar Ortaç – Sulu Göz

Top 1: Gülben Ergen – Yaklaş Yaklaş

Technolat‘ın bu haftaki YouTube klipleri arasında en beğenilen olarak seçtiği Gülben Ergen’in Kalbimi Koydum albümünün bir parçası olan “Yaklaş Yaklaş”ın klibi Los Angelas’ta çekildi. Klibinin yönetmenliğini ise ünlü fotoğrafçı ve video klip yönetmeni Nihat Odabaşı üstlendi. Klip bu hafta içinde en çok konuşulan kliplerden birisi olmayı başardı.