19.11.2016 07:56

YouTube’da Yeni Bir Star Doğuyor: Tuğçe Tayfur

YouTube sayesinde ünlenen yıldızlara biri daha ekleniyor. İşte karşınızda YouTube’da ilk iki günde tam 110 bin izlenen Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur!

YouTube’da yıldızı parlayan sanatçılara bir yenisi daha eklenmek üzere. Çocukluğumuzda şarkılarını ve filmlerini izleyerek zaman geçirdiğimiz Ferdi Tayfur’un kızı olan Tuğçe Tayfur babasına ait olan bir şarkıyı kendi tarzında yorumlayarak YouTube’da yüklendiği 2 gün içerisinde tam 110 bin izlenim almayı başardı. İşte karşınızda en az babası kadar başarılı bir müzisyen olacağı düşünülen ve YouTube sayesinde ününe ün katacak şarkıcı Tuğçe Tayfur!

Tuğçe Tayfur’un Emmoğlu’su YouTube’da Rekor Kıracağa Benziyor!

YouTube’da rekortmen olan isimlerin çok kısa sürede birer yıldıza dönüştüklerini, ününe ün kattıklarını çok iyi biliyoruz. Bunlardan birisi olan İrem Derici, YouTube Türkiye’de en çok izlenen video rekorunu elinde tutarken kariyerinde jüri üyeliğine kadar yükselmeyi başardı. Aleyna Tilki’nin de YouTube’da İrem Derici’yi hızla takip ettiğini hatta geçmek üzere olduğunu geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. İşte bu iki isme bir yenisi daha ekleneceğe benziyor çünkü Tuğçe Tayfur’un Emmoğlu isimli şarkıya yaptığı yorum ilk iki gün içerisinde 110 bin izlenim almayı başardı. Like – Dislike (%0.8) oranları incelendiğinde ise kısa süre sonra milyonluk izlenimlere ulaşacağı çok bariz ortaya çıkıyor. Kim bilir belki de YouTube’da yeni rekorun sahibi Tuğçe Tayfur olur!