30.07.2016 05:55

YouTube’u Arka Planda Oynatabilen Uygulama!

YouTube kullanıcılarının çok dertli olduğu; YouTube'u arka planda kullanmanın mümkün olmaması sorunu, ortadan kalkıyor! Karşınızda Flytube uygulaması!

Milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılan YouTube artık hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Günlük hayatta her an kullanılan dev platform maalesef bir özelliği ile kullanıcılarını üzüyor. Biliyorsunuz ki YouTube uygulamasını arka planda oynatamıyoruz. Yani uygulamayı, telefonlarımızda kullanırken başka bir uygulamaya geçiş yapınca oynattığımız video yada dinlediğimiz müzik duruyor. Müziklerin telif hakkının korunması amacıyla engellenen arka planda oynatma özelliği, geçtiğimiz ay yayınlanan uygulama sayesinde tarih olacağa benziyor.

YouTube Videolarını Küçülterek Oynatın!

youtube-arkaplanda-oynatma

Evet yanlış duymadınız. Flytube uygulaması ile telefonunuzda YouTube uygulamasını kullanırken, uygulamayı boyutlandırıp diğer işlemlerinize devam edebiliyorsunuz. Adeta bilgisayarda YouTube kullanma konforunu kullanıcılarına yaşatan Flytube uygulaması, video izlerken WhatsApp’ta yazışanların kurtarıcısı olacağa benziyor. Flytube, ne kadar tam olarak arka planda oynatma sorununu kaldıramamış olsa da yasal yollarla yapabileceğinin en iyisini yapıyor. Eğer ille de ben müziklerimi YouTube’da arka planda oynatmak istiyorum diyorsanız bunun da bir yolu var. YouTube Red üyeliği alarak müzikleri de arkaplanda, ekran kilidi modunda dinleyebilirsiniz.

Flytube uygulamasını Google Play’den indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flyperinc.flytube&hl=en