02.09.2016 18:15

YouTube’un En Çok Dinlenen Tekrar Şarkıları

Mış mış, Dan dan, Tabi Tabi derken YouTube'un tekrar şarkıları çoğaldı. İşte aynı sözlerin sürekli tekrarından oluşan yerli YouTube şarkılarının listesi!

youtubeun-en-cok-dinlenen-tekrar-sarkilari

Günümüzde Türkçe müzik öyle bir hâl aldı ki, artık Türkçe demeye dilimiz varmıyor veya bir diğer deyim ile Türkçe demeye bin şahit lazım. Belki bin şahit bile yetmeyebilir. Ancak bir tek gerçek par ki YouTube‘un yerli tekrar şarkıları oldukça çok dinleniyor.

Mış mış‘lısından ‘Tabi tabi‘lisine birçok yerli tekrar şarkısı yerli müzik severler tarafından dinleniyor. Bu listede YouTube‘da en çok dinlenen tekrar şarkılarını bir araya getirdik.

İşte YouTube’un Tekrar Şarkıları

1. Gülşen – Bangır Bangır

Ünlü kadın şarkıcı Gülşen, Bangır Bangır isimli şarkısı ile bu listenin başını çekiyor. Aynı zamanda bu şarkı ile YouTube‘da en çok dinlenen yerli şarkı olmayı başardı.

2. Simge – Miş Miş

35 yaşındaki genç şarkıcı Simge, Miş Miş şarkısı ile YouTube‘un yerli tekrar şarkıları listesinde ikinci sırayı alıyor.

3. Gülşen – Dan Dan

Gülşen, Dan Dan şarkısı ile tekrar bir tekrar şarkısı ile karşımıza çıkıyor. Herhalde YouTube‘un tekrar şarkıları konusunda Gülşen bu işin eğitimini vermeye hazırlanıyor.

4. Sinan Akçıl – Tabi Tabi

Listenin en eski YouTube şarkılarından, hatta ilk tekrar şarkısı diyebileceğimiz bir tekrar şarkısı olan Tabi Tabi listeye 4’üncü sıradan giriyor.

5. Ece Seçkin – Aman Aman

Bir diğer genç şarkıcı, 24 yaşındaki Ece Seçkin Aman Aman şarkısı ile YouTube‘u sallıyor.

6. Tuğba Yurt – Oh Oh

29 yaşındaki Belçika doğumlu sanatçı Tuğba Yurt, Oh Oh şarkısı ile YouTube üzerinden yerli müzik dinleyen müzik severleri çoşturuyor.

7. Simge – Bip Bip

Simge, bir kez daha karşımıza YouTube‘un en çok dinlenen tekrar şarkılarından biri ile çıkıyor. Bayraşa tarafından yeniden düzenlenen bu şarkı oldukça iyi olmuş.

8. Yasin Keleş ft Tan Taşçı – Paşa Paşa

YouTube‘un tekrar şarkıları listesinin en iyi şarkılarından biri olan Paşa Paşa‘yı Tan Taşçı’nın sesinden dinliyoruz.

9. Gökçe – Tik Tak

Genç ve güzel şarkısı Gökçe, Tik Tak şarkısı ve o güzel sesiyle YouTube dinleyicisini coşturuyor.

10. Sibel Can – Tarkan – Çakmak Çakmak

YouTube‘un tekrar şarkıları listesinde zor bela girmeyi başaran Çakmak Çakmak şarkısı aynı zamanda bu listenin en yaşlısı olma ünvanına sahip.