31.05.2017 16:44

Youtube’un Erkek Makyaj Kanalı: Arda Bektaş

Youtube dünyasına makyaj videoları çekerek başlayan Arda Bektaş, kalıplaşmış düşünceleri yıkmaya geldiğini söylüyor. Yurtdışında pek çok makyaj yapan Youtube yıldızı var ki Türkiye’de neden yok sorusu akıllara geliyor. Patrick Starr, Angel Merino gibi pek çok yabancı isim son yıl

Youtube dünyasına makyaj videoları çekerek başlayan Arda Bektaş, kalıplaşmış düşünceleri yıkmaya geldiğini söylüyor. Yurtdışında pek çok makyaj yapan Youtube yıldızı var ki Türkiye’de neden yok sorusu akıllara geliyor. Patrick Starr, Angel Merino gibi pek çok yabancı isim son yıllarda makyaj dünyasına yön veriyorlar. Türkiye’de ise öncülüğünü Arda Bektaş’ın başlattığı Youtube erkek makyaj kanalı kısa bir sürede adından bahsettirmeyi başarıyor. Henüz 18 yaşında olan Arda Bektaş, çocukluk yıllarında fazlasıyla linç girişiminde bulunulduğunu ve artık tabuların yıkılması gerektiğini düşünüyor. Eş cinsel olduğunu çekinmeden dile getiren Arda Bektaş, Youtube dünyasında hızlı bir şekilde yükselen isimler arasında yer alıyor.

En Büyük Destekçisi Babaannesi

Yaptığı makyajlara eğlenceli isimler takan Arda Bektaş, herkese ilham kaynağı olmayı başarıyor. Youtube kanalı açmaya, Türkiye’de erkek makyaj videolar çeken kimsenin olmadığını fark etmesi ile karar verdiğini dile getiriyor. Youtube’daki yabancı erkek makyaj kanallarını izlediğini söyleyen Arda Bektaş, Türkiye’de ilk olmak için bu kanalı açtığını söylüyor. Youtube kanalının yükselmeye başlaması ile linç girişimlerinin de arttığını belirten Arda Bektaş’ın, babaannesi en büyük destekçisi oluyor.

Kategoriler: Magazin