20.09.2016 12:58

Zeynep Ilıcalı’nın Instagram’da Adele Paylaşımı

Temmuz ayında Acun Ilıcalı ile olan 13 yıllık evliliğini sonlandıran Zeynep Ilıcalı Instagram hesabı üzerinden Adele'nin konserinden kısa bir video paylaştı.

Geçtiğimiz Pazartesi Newyork’ta bulunan Madison Square Garden’da gerçekleşen konsere katılan Zeynep Ilıcalı, konserden küçük bir videoyu da Instagram’dan takipçileri ile paylaştı.Konser için gittiği Newyork’ta kızları ile fotoğraf çekinerek Instagram’da paylaşan Zeynep Ilıcalı’nın hayata sımsıkı tutunduğu gözlerinden belli oluyor. Bu yaz Acun Ilıcalı ile olan 13 yıllık evliliğini bitirmişti. Evliliğin son yıllarında yaşadığı sorunlara rağmen sessizliğini korumayı başaran Zeynep Ilıcalı hayatına kızlarına tutunarak devam ediyor.

Zeynep Ilıcalı’nın En Sevdiği Adele Şarkısı

#Adele#concert#Hello#nevermindififindsomeonelikeyou#rumorhasit#rollinginthedeep#skyfall#setfiretotherain 🔥🌧

Thanx Mimarlik (@zeynepilicali) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Instagram’da paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerine mutlu olduğunu her fırsatta hissettiriyor. Instagram hesabı üzerinden Adele’nin konserde söylediği “One Million Years Ago” şarkısını paylaşarak” en sevdiğim Adele şarkısı “sözlerini ekledi. Şarkının sözlerinde ise geçmişte yaptığı hatalarından dolayı pişman olan bir insanın mutsuzluğu anlatılıyor. Bu sözlere bakıldığımızda Acun Ilıcalı ile yaptığı evliliğin sonlanmasından dolayı pişman mı sorusu akıllara geliyor. Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı ile doludizgin devam eden ilişkisine karşı Zeynep Ilıcalı, bu konu hakkındaki sessizliğini korumaya devam ediyor. Instagram hesabından kızları ile paylaştığı mutlu aile tablosuyla herkese güçlü olduğunu göstermekten çekinmiyor.