29.03.2022 10:32

Zümrüt Pırlanta Yüzük

İki çok değerli taşın tek bir yüzükte birleştirilmiş hali zümrüt pırlanta yüzük kategorisini oluşturur. Bu şekillerde tasarımların gösterişi birkaç kat daha artırılmıştır. Böylece kadınlar tarafından en çok tercih edilen mücevherlerin başında gelir. Ayrıca güzel bir hediye seçene

İki çok değerli taşın tek bir yüzükte birleştirilmiş hali zümrüt pırlanta yüzük kategorisini oluşturur. Bu şekillerde tasarımların gösterişi birkaç kat daha artırılmıştır. Böylece kadınlar tarafından en çok tercih edilen mücevherlerin başında gelir. Ayrıca güzel bir hediye seçeneği de olabilir. Bu tarz bir yüzük iyi bir markadan alındığı takdirde evladiyelik bir mücevher olacaktır.

Zümrüt Pırlanta Yüzük Modelleri

Bu eşsiz taşların bir arada tasarlandığı birçok model vardır. Bazı modellerde zümrüt taş baskın olarak kullanılırken bazılarında pırlanta baskındır. Burada seçim tamamen kişinin zevkine bırakılmıştır. Bu taşların kesimleri ve boyutları modellerin ortaya çıkmasında etkili olmuştur. Genel olarak değerlendirildiğinde kalp, kare, dalma ve asimetrik kesimlerin bu tasarımlara hâkim olduğu görülecektir.

Zümrüt Pırlanta Yüzük Fiyatları

Taşların büyüklüğü üretilen parçaların fiyatlandırması noktasında etkili olan en önemli kriterdir. Zümrüt pırlanta yüzük modellerinde her iki taşında kalitesi ve büyüklüğü önemlidir. Kalite ise satın alınan yerle doğru orantılıdır. İmitasyon ihtimali yüksek olduğu için araştırma yaparken bu noktaya dikkat edilmelidir. En güvenli alış veriş deneyimi için https://www.emajewellery.com.tr/zumrut-pirlanta-yuzuk  adresini tıklayabilirsiniz.

 

 

Kategoriler: Diğer
Etiketler: