iPhone 7 için Yeni Renk Seçeneği!

28.06.2016 11:47 Kategoriler: Apple Mobil Teknoloji Haberleri Yazar:

iPhone 7 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni gelen sızıntı ise iPhone 7 ile birlikte yeni bir renk seçeneğinin geleceğini iddia ediyor!

iphone_7

Apple‘ın Eylül ayında tüm dünyaya aynı anda duyurması beklenen yeni iPhone serisinin modeli iPhone 7‘nin sızan son görselleri Apple‘ın daha koyu renkli bir iPhone 7 geleceği iddialarını da yanında getirdi. Hemen hemen her yerde yayınlanan bu görsel çok fazla ilgi gördü. Apple‘ın yeni rengi olacağı düşünülen bu renk ”Space Black(Uzay Siyahı)” adıyla da adlandırıldı.

iphone_7_space_black

iPhone 7 Space Black Rengi ile İlgili Detaylar!

En son iPhone 5 modeli ile birlikte gördüğümüz “Space Grey (Uzay Grisi)” siyaha oldukça yakın koyu bir renk olarak kullanılmıştı. Apple daha sonra çıkardığı yeni iPhone modelleri; iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6s modellerinde ise daha açık renk tonlarını kullanmayı tercih etmişti.
Yeni çıkan iPhone 7 rengi ise şimdiden oldukça popüler hale geldi. Birçok sosyal medya platformunda, forum ve teknoloji sitelerinde paylaşıldı ve tüketicileri oldukça heyecanlandırmayı başardı. Bakalım Space Black(Uzay Siyahı) rengine sahip iPhone 7 modeli gerçeken sızıntılarda olduğu gibi gelecek mi? Apple‘ın Eylül ayında düzenleyeceği tanıtım etkinliğinde bu sorunun cevabını alabileceğiz.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone