4A 4B 4C ve EYT emeklisi için bayram öncesi yeni müjdeler geliyor. Kurban bayramına bir gün kala emeklileri sevindirecek bir haber daha verildi. Emekliye bayramdan önce bir maaş ikramiye ödemesi yapılacak. Emekliler maaş aralığına göre ikramiye fırsatını değerlendirecek. 7.500 TL ile 10.000 TL arasında değişen ikramiye emeklinin IBAN numarasını aktarılacak. Başvuruları için yarın son gün. Elinizi çabuk tutun bayram öncesi ikramiye fırsatını kaçırmayın.

Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu! Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu!

Emeklilere bayram öncesi peş peşe müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ve EYT emeklisi için yeni bir fırsat daha doğdu. Kurban bayramına bir gün kala emeklilere bir maaş ikramiye duyurusu yapıldı. Emekliler bayrama paralı girecek. Ancak başvuru için süre son derece sınırlı. O sebeple emeklilerin acele etmesi ve başvurularını hemen yapması gerekiyor. Emekli maaşına göre 7.500 TL ile 10.000 TL arası ikramiye fırsatı milyonlarca emekliliği bekliyor. Emekliye ikramiye başvurusu ve detaylar haberimizde…

1-maas-ikramiye-emeklinin-yuzunu-guldurecek-4a-4b-4c-ve-eyt-emeklisi-aliyor-1

EMEKLİYE 1 MAAŞ İKRAMİYE SON DAKİKA

Kurban bayramında emeklinin Cebi para dolup taşacak nokta peş peşe müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Bu defa emekliler için yeni Müjde bir maaş ikramiye oldu. 15 milyon emekliye bankalar tarafından maaş aralığına göre ikramiye ödemesi yapılacak. 7500 TL ve üstü maaş alan tüm emekliler ikramiye fırsatından faydalanabilecek. Emekli maaşına göre ikramiye miktarı 7500 TL ve 10.000 TL arasında değişiyor. Başvuru yapan emekliler bu ödemeden faydalanabiliyor. Başvuru için son gün belli oldu.

1-maas-ikramiye-emeklinin-yuzunu-guldurecek-4a-4b-4c-ve-eyt-emeklisi-aliyor-2

BAŞVURU İÇİN YARIN SON GÜN

Bankalardan promosyon ödemesi almak isteyen emeklilerin başvuru süresi daralıyor. Özel bankalardan yapılan açıklamaya göre 7500 TL ile 10.000 TL arasında ikramiye fırsatını değerlendirmek isteyen emeklilerin yarın mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Ayrıca Bayram tatili olması da fark etmiyor emeklilerin ikramiye ödemesi banka hesabına aktarılıyor.

Bu ödemeler devlet tarafından verilen erken maaş ve bayram ikramiyesi ödemelerinden farklı olarak yatıyor. Yani emeklinin hesabına ekstra bir ikramiye ödemesi giriyor.