Xiaomi Redmi Note 13 Şubat Ayında Ne Kadar? Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Fiyat Listesi Açıklandı! Xiaomi Redmi Note 13 Şubat Ayında Ne Kadar? Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Fiyat Listesi Açıklandı!

Her eylül ayında yenilenen Apple'in yeni telefonu İpHone 16 Pro görüntülendi. Özellikle tasarımı merakla beklenen iPhone 16 pro ilk görüntüler geldi.

iPhone 16 Pro görüntülendi!

Dynamic Island anlayışı ipHone 16 Pro'da devam edecek.14 serileri sonrası geçirilen Dynamic Island anlayışı Apple'de sürüyor. İlk görüntüde kamera düzeninde radikal değişimler olacağı tezi de çürüdü.

YENİ EKLEMELER GELİYOR!

iPhone 16 pro'da yeni düğmelr dikkat çekiyor. Sol tarafta mmWave anten muhafazı yerini alırken ismi Yakalama Düğmesi alıyor. Hızlı fotoğraf ve video çekiminde özel bir kamera düğmesi görevi ile yakınlaştırma kontrolü işlevi de göreceği öğrenildi. Diğer bir söylenti ise Apple'in yapay zeka düğmesi de olabilir söylentisi konuşulmaya başlandı.

Ekran boyutu yükseliyor!

iPhone 16'da ekran boyutu hem iPhone 16 hem iPhone 16 pro'da yükseliyor. Ekran boyutu 6,1 in., 6,7 inç ve 6,9 inç seviyesine yükseleceği öğrenildi.