TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!

SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı kapsamında emeklilik haklarını elde eden vatandaşlara kamu bankası Halkbank en uygun ihtiyaç kredisi kampanyasını hazırladı. Bu kampanya kapsamında emekli vatandaşlar için tam 3 ay erteleme seçeneği, ödeme seçeneği belirleme ve en düşük faiz oranı ile nakit desteği sağlanıyor. Peki, Halkbank emekli ihtiyaç kredisi limiti ne kadar? Emekli ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler? Halkbank emekli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar... 

Son aylarda kredi başvuru oranlarında büyük bir artış gözüküyor. Vatandaşlar yetemedikleri birçok noktada çözümü ihtiyaç kredisi kampanyalarında buluyor. En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sunan Halkbank ise bu noktada özellikle emekli müşterilerine ayrıcalıklı kampanyasını sunuyor.  

halkbank emekli ihtiyaç kredisi

HALKBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ 

Halkbank emekli ihtiyaç kredisi 3 ay erteleme seçeneği ile müşterilere sunuluyor. Ayrıca emekli müşterilere özel olarak en düşük faiz oranı da sunuluyor. Emekli olan müşteriler yalnızca 1,69 faiz oranı ile kredilerini anında çekebiliyor. Geri ödeme seçenekleri açısından da kendi bütçelerine uygun şekilde geri ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.  

Geri ödeme seçeneği yalnızca aylık eşit taksitler halinde değil, ayrıca artan ya da azalan taksitli, 3 ayda bir ödemeli, serbest ödemeli biçiminde de belirlenebiliyor. Böylelikle 50 bin TL’ye kadar azami 36 ay taksitle, 50 bin TL ile 70 bin TL arası içinse azami 24 ay taksitli olarak maksimum 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisinden faydalanabiliyorlar. 

en düşük faizli 3 ay ertelemeli kredi

HALKBANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 

Halkbank’ın emeklilere özel tüm bankalar arasındaki en uygun ihtiyaç kredisinden yararlanmak için en yakın şubeden müracaatlar gerçekleştirilebiliyor. Buna ek olarak Halkbank müşterisi olan emekliler internet şubesinden veyahut Halkbank mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularını tamamlayabiliyorlar. Ayrıca her durumda işlemler 5 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanarak talep edilen kredi miktarı hesaba saniyeler içerisinde yansıyor.