01.12.2016 19:13

Akıllı Saat Markası Fitbit, Pebble’ı Almaya Hazırlanıyor!

Akıllı saat firması Fitbit kısa bir süre sonra Pebble'ı satın alabilir! Gelen haberlere göre akıllı saatlerin iki bilindik markası artık tek firma olacak!

Akıllı saatler klansmanında oldukça hatrı sayılır kullanıcısı bulunan Pebble kısa bir süre sonra aklımızda sadece bir anı olarak kalabilir! The Information’un raporuna göre yine başka bir akıllı saat markası olan Fitbit, henüz resmi olarak açıklanmamış bir tutar ödeyerek Pebble‘ı satın alacak. Daha önceleri Fitness tutkunlarının en çok tercih ettiği akıllı saat olan Fitbit‘in adı belli olmayan bir akıllı saat markasını bünyesine 34 milyon dolar ödeyerek katmayı planladığının dedikodusu konuşulmaktaydı. Gelen bu haberlere göre Fitbit’in satın alacağı firma belli olmuş olabilir!

İki Güçlü Akıllı Saat Markası Birleşiyor

fitbit-pebble-akillisaat

Akıllı saat markalarının sevilenlerinden olan Fitbit gücüne güç katmaya hazırlanıyor. Biliyorsunuz ki Pebble‘ın yeni serisi HQ fitness kategorisinden oldukça uzaklaşması nedeni ile güzel satış rakamları görememişti. İşte bunu fark eden Fitbit bu fırsatı değerlendirip Pebble’a talip olduğu düşünülüyor. Gelen diğer bilgilere göre ise Pebble‘ın Fitbit bünyesine dahil olmasından sonra artık Pebble adı altında akıllı saat üretilmeyeceği yönünde.