14.04.2016 03:48

Android Cihazınızı Tek Tık ile Kolayca Root’layın!

Android nasıl tek tık ile kolayca root edilir, Android kolay root atma gibi sorularınızın cevabınızı bu rehberde bulabilirsiniz. İşte Android'e kolay root atma!

android-cihazinizi-tek-tik-ile-kolayca-rootlayin

Android işletim sistemi günümüzün en çok kullanılan mobil işletim sistemi konumunda. İlk olarak cep telefonlarımızı akıllandıran bu işletim sistemi günümüzde hem mobil hem de mobil olmayan aletlerde kullanılabiliyor. Örneğin günümüzde birçok fotoğraf makinesi, televizyon ve birkaç şarkı elektronik eşya Android işletim sisteminden gücünü alıyor.

Android işletim sisteminin asıl gelişim gösterdiği yer ise akıllı cep telefonları. Akıllı cep telefonları, Android’in her geçen gün kendini geliştirmesi ile git gide daha da akıllanıyor. Artık günümüzde birçok işimizi akıllı telefonumuz ile halledebiliyoruz. Fakat ne yazık ki kimi zaman akıllı cep telefonumuzda yüklü olan Android işletim sistemi bizi çıkmaza sokabiliyor ve işimizi kısıtlayabiliyor. Bu gibi durumlardan Android cihazımıza root atmamız gerekebiliyor.

Android root atma işlemi cihazdan cihaza farklılık gösteriyor. Hatta öyle ki kimi cihazları root etmek oldukça zor. Fakat her geçen gün yeni bir root yöntemi ortaya çıkıyor. Bu sayede Android cihazımızda kolayca root atabiliyoruz.

Android Kolay Root Atma

Android cihazınıza kolayca root atmak için piyasa kullanabileceğiniz birçok yazılım bulunuyor. Bunlardan en çok bilinenlerini ve etkili olanlarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Bu yazılımlar sayesinde tek tık ile Android kolay root atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kingo Root ile Android Kolay Root Atma

Kingo Root uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirip çalıştırarak Android cihazınızı kolayca root edebilirsiniz ve Android cihazınızda sınırsız özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz.

Kingo Root uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

FramaRoot ile Android Kolay Root Atma

XDA forumlarında geliştirilen bir Android tek tıkla root atma uygulaması olan FramaRoot uygulamasını telefonunuza indirip çalıştırmanız halinde Android işletim sistemine sahip cihazınıza kolayca tek tık ile root etmiş olursunuz.

FramaRoot uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kategoriler: Rehber