22.03.2017 12:28

Apple Kırmızı Renkli Yeni iPhone’larını Satışa Sundu!

Teknoloji devi Apple dün iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin kırmızı renk seçeneğini satışa çıkarttı. İşte tüm detaylar.

Apple’ın son akıllı telefonları olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yeni renk seçeneğine sahip modellerini kısa bir süre içerisinde tanıtacağı söyleniyordu. Sonunda bu iddialar gerçek oldu ve Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın (PRODUCT) RED seçeneğini satışa sundu.

 iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus’ın Kırmızı Renk Modelleri Satışa Sunuldu!

Bilindiği gibi Apple AIDS ile mücadeleye önem veren sayılı şirketlerden birisi. Ürünlerinde her zaman bu hassasiyeti gösteren Apple’ın iPhone modellerinin de (PRODUCT) RED bünyesinde satışa sunacağı söyleniyordu. Sonunda söylentiler gerçek oldu ve Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın (PRODUCT) RED sürümlerini satışa sundu.

apple-kirmizi-renkli-yeni-iphonelarini-satisa-sundu

128 GB Ve 256 GB Depolama Seçenekleri Mevcut!

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin (PRODUCT) RED sürümleri Special Edition olarak satışa sunuluyor. Apple’ın zaten çekici bir tasarıma sahip olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin kırmızıyla buluşması hiç olmadığı kadar çekici görünüyor. Apple’ın (PRODUCT) RED iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri sadece iki depolama seçeneğiyle satışa sunuluyor. Tıpkı Apple’ın “Simsiyah” renk seçeneğinde yaptığı gibi (PRODUCT) RED iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri de 128 GB ve 256 GB olarak satışa çıkıyor. Apple’ın iPhone 7 (PRODUCT) RED ürününün başlangıç fiyatı 4.299 TL olarak karşımıza çıkıyor ve yeni iPhone 7’ler 24 Mart tarihinden itibaren satın alınabiliyor. Ürünlerin teslimatı ise Nisan ayından itibaren yapılacak.

apple-kirmizi-renkli-yeni-iphonelarini-satisa-sundu

Bakalım Apple’ın bu yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri kullanıcılar tarafından sevilecek mi?