Türkiye İş Bankası, kendi müşterileri adına büyük bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında 1.000 TL ödemenin İş Bankası ödemelerine geri ödemesiz şekilde sağlanacağı öğrenildi. Sık sık müşterilerine kampanyalar sunan İş Bankası, müşterileri için cazipliğini korumayı hedeflerken yeni bir kampanya başlattı. 

31 Temmuz 2023 tarihine kadar süren bu kısa süreli kampanyadan yararlanan müşteriler pandemi ve pandemiden sonraki ekonomik bunalım dönemde ek bir ödeme ile çeşitli ihtiyaçlarını halledebilecek. Bir miktarda olsa ihtiyaçların karşılanmasına ön ayak olacak kampanyada nakit desteği 1000 TL yapılıyor. İş Bankası’nın resmi internet adresinden açıkladığı kampanyaya katılım ise çok basit. 

iş bankası 1000 tl hediye katılım

İŞ BANKASI 1000 TL HEDİYE KAMPANYASI 

İş Bankası sunduğu 1000 TL hediye kampanyası kapsamında müşterilerinin ufak da olsa ek ihtiyaçlarını karşılamasını da sağlıyor. Kazan kazan kampanyası gibi olan bu fırsat içinse İş Bankası yüzde 50’si kadar ödeme şartı sunuyor. İşte detaylar... 

İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ OLMA ŞARTI 

Kampanyadan yararlanabilmek için Türkiye İş Bankası vatandaşların banka müşterisi olmasını talep ediyor. Müşteri olma işlemlerini gerçekleştiren kişiler 1000 TL ödeme alıyor. Bunun için öncelikli olarak İşCep mobil uygulamasının akıllı telefona indirilmesi gerekiyor. Ardından giriş ekranında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmına gelinerek adımlar takip ediliyor. Müşteri olma işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sonra ise 1000 TL geri ödemesiz hediye için müracaat gerçekleştiriliyor. 

iş bankası kampanyaları 2023

İŞ BANKASI 1000 TL HEDİYE KATILIMI 

İş Bankası müşterisi olan vatandaşlar yaptıkları harcamalarda yüzde 50’sine kadar olan tutar için ayda 500 TL’ye denk hediye kazanabiliyor. Bu durumda gerçekleştirilen market harcamasının yüzde 50’sine denk kısmı geri iade yapılıyor. Toplamda 1000 TL’ye kadar yapılan harcama müşterileri iade oluyor ve müşteriler başka bir ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirebiliyor. Ayrıca gerçekleştirilen market alışverişi harcamasının en az 100 TL olması gerekiyor.