Bayram arifesine 1 gün kala son başvurular alınıyor. Kurban Bayramı’nda artan giderler ve ihtiyaç duyulan nakit miktarı sebebiyle devletten, bakanlıklardan ve özel kuruluşlardan nakdi destekler vatandaşlara sağlanıyor. Bazı ödemeler başvuru gerektirmezken bazı ödemeler ise başvuru ile alınabiliyor. Her vatandaş için nakdi desteklerden yararlanmak mümkün olmuyor. 

Devletin karşılıksız verdiği nakdi yardımlardan faydalanamayan, ancak giderleri bayramda fazla olan vatandaşlar için ING Bank büyük bir destek sunuyor. Bayram kredisinde hem erteleme hem vade sayısında kolaylık hem de faiz oranında en iyi fırsatları sunuyor. Peki, ING Bank bayram kredisi faiz oranı ne kadar? ING Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır? ING Bank bayram kredisi limiti ne kadar? İşte ayrıntılar... 

ıng bank 10.000 tl bayram kredisi

ING BANK BAYRAM KREDİSİ BAŞVURUSU 

ING Bank üzerinden bayram kredisi başvurusunu yapmak için son gün bugün. Hemen şimdi ING Bank müşterisi olmak için mobil uygulamayı yükleyen vatandaşlar “Müşteri Olmak İstiyorum” adımlarını takip edebilir. Müşteri olan vatandaşlar düşük faizli bayram kredisi başvurusu için mobil ya da internet bankacılığını kullanabilmektedir. Aynı işlemler için tercih eden kişiler ING Bank şubelerine de uğrayabilmektedir. 

ING BANK BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANLARI NE KADAR? 

ING Bank bugün son olarak başvuru yapılabilecek en düşük faizli bayram kredisini müşterilerine sağlamaktadır. Düşük faizli bayram kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar için aylık faiz oranı sadece 1,99 olarak sunulmaktadır. ING Bank ile 10 bin TL tutarında bayram kredisi almak isteyen müşteriler bu durumda düşük faizli olarak geri ödemelerini en uygun koşullarda sağlamaktadır. 

Samsung’un Yeni Göz Bebeği: S24 Serisi Samsung’un Yeni Göz Bebeği: S24 Serisi

bayram kredisi düşük faizli

ING Bank düşük faizli bayram kredisi almak isteyen müşteriler 10 bin TL çekmeleri halinde 12 ay vade belirleyerek 1,99 faiz oranından yararlandığında aylık ödemeler yalnızca 974,13 TL olmaktadır. Toplam geri ödeme 11 bin 739 TL olup tahsis bedeli ise 50 TL’dir. Aylık 1,99 faizli olan “10.000 TL Bayram Kredisi” yıllık maliyeti ise yüzde 35,60 olmaktadır.