Garanti Bankası sadece sayılı gün sürecek olan ve vatandaşa bayram harçlığı tadında ödenecek olan yeni kampanyasını duyurdu. Düzenlenen kampanya kapsamında başvurularını tamamlayan müşteriye 1.000 TL bayram harçlığı verilecek. Peki Garanti Bankası 1000 TL şartları neler? Garanti Bankası tarafından yapılan açıklama ile birlikte  müşteriler adeta ayağa kalkmışken, resmi internet sitesinde yapılan duyuru ve detayları sizlerle. 

Garanti Bankası 1.000 TL Bayram Harçlığı Veriyor

Bankalar zaman zaman düzenledikleri kampanyalar ile ya yeni müşteri çekme kapasitesinde artışı sağlamayı hedefliyor ya da kendi müşterilerini diğer bankalara kaptırmamak adına hareket ediyor. Özellikle de son yıllarda ekonomik şartların negatif olarak seyretmesi vatandaşı ek ödeme kampanyalarına iterken, geri ödemesiz olarak verilen bu destekler adeta cepleri rahatlatıyor. Maddi açıdan zorlu bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde vatandaş ek kampanyalara yöneliyor. Bu kapsamda emekli bankası olma yolunda tam sürat ilerleyen Garanti Bankasının yeni kampanyası adeta bayram harçlığı gibi geliyor. 

Seo Nedir ve Seo Neden Önemlidir Seo Nedir ve Seo Neden Önemlidir

Harcarken Kazandırıyor

Garanti Bankası tek başvuruya ve verilecek olan tek söze 1.000 TL ödemeyi garantiliyor. İster banka müşteri olunsun ister de yeni müşteri olunsun Garanti Bankası 1.000 TL kampanyasından faydalanıyor. Banka bir yandan harcatan, diğer yandan kazandıran kampanyasını müşteriye sunmaktan ADETA  gurur duyuyor. 

Garanti Bankası 1.000 TL kampanyası için yarın son gün. Sadece Haziran ayını kapsayan kampanya kapsamında yapılan başvurular bayramın 3. günü bitiyor. Ancak yaptığımız araştırma detaylarında Garanti Bankası 1.000 TL bayram harçlığı kampanyasından sadece yeni müşteri faydalanıyor. 

Garanti Bankası müşterisi olmayı onaylayan vatandaş, başvuru işlemlerini tamamlayabiliyor. İşlemlerin tamamlanması sonrasında ise 20 Temmuz’a kadar yapacakları ilk 1.000 TL’lik harcamada, anında 1.000 TL kazanılıyor. Tek seferde yapacakları 1.000 TL ve bu miktarın üzerindeki harcamalarında, anında 1.000 TL geri ödeniyor. Yarın son gün olması ise, banka bayram harçlığı dağıtıyor dedirtiyor. Kampanya kapsamında sadece müşteri olmak yetmiyor. Banka müşterisi olunduktan sonra, kredi kartı başvurusu da yapmak gerekiyor. 

Garanti Bankası 1.000 TL bayram harçlığı kampanyasında diğer katılım şartı ise kişinin Bonus Kredi Kartı’na ya da Money Bonus Kartı’na başvurmaktan geçiyor