BİM 27 Haziran indirimleri kapıda l-kuyruk oluşturmaya devam edeceğe benziyor. Her hafta Cuma günleri BİM aktüel ürünler kataloğundaki ürünlerin raflara gelme günü olarak kabul edilmekte iken buna ek olarak Salı'dan Cuma'ya indirimleri de özellikle de son zamanlarda çok dikkat çekiyor. BİM aktüel ürünler listesi 27 Haziran indirimleri dolu dolu 5 sayfa olarak karşımıza çıkıyor. BİM'e gidenin sadece kapacak olduğu ürünlerdeki indirimler, Cuma ya kadar devam ediyor. İşte tam da Kurban Bayramı haftasında süregelen BİM aktüel ürünler listesindeki ürünler, işi gücü bir kenara bıraktırıp, BİM mağazaların yolunu tutturacak türden. 

Bim aktüel ürünleri her hafta raflarda yer almasından bir kaç gün önce vatandaşın beğenisine sunuluyor Bu sayede müşteri, ihtiyacı ürünü almak için, BİM indirim gününü bekliyor. Raflara girer girmez ise ürünü almak adına harekete geçiyor. Özellikle de dar gelirli ve orta halli hanelerin ihtiyaçlarını tamamen karşılayabileceği BİM zincir market, çok farklı kategoride ürünlerini hafta hafta indirime sokuyor. Bu hafta da Cuma öncesinde Salı'dan Cuma'ya indirimleri çok dikkat çekmekte. 

BİM 27 Haziran aktüel ürünler listesinde yer alan ürünlerden en dikkat çekenler, süt ve süt ürünlerindeki indirimler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yoğurt, peynir ve ayran fiyatlarında dip seviyeyi gösteren BİM aktüel ürünleri arasında kuru bakliyat ve meyve sebze indirimleri de dikkat çekiyor. İşte merak edilen ve yarın bitecek olan BİM Salı'dan Cuma'ya listesinde yer alan ürünler.

BİM 27 Haziran İndirimli Ürünleri

Frappe Soğuk Kahve Çeşitleri (15.50 TL)

Fesleğen Tohumlu Aromalı İçecek Çeşitleri (14.50 TL)

Meyve Aromalı İçecek Çeşitleri (13,50 TL)

TCL 50 İNÇ UYDU ALICILI GOOGLE TV (8.999 TL)

Cep Telefonu A55 4/128 GB (5.399 TL)

Kule Tipi Vantilatör (649 TL)

5 Pervaneli Ayaklı Vantilatör (399 TL)

Katlanabilir Kamp Sandalyesi (157,50 TL)

Şapka Çeşitleri Kadın-Erkek (65 TL)

Terlik Çeşitleri Kadın-Erkek-Çocuk (59 TL)

Hasır Görünümlü Terlik Kadın (49,50 TL)

Viskon Kapri Pijama Takımı Kadın (159 TL)

Şortlu Pijama Takımı Erkek (159 TL)

Sporcu Büstiyer Kadın (75 TL)