Mutfakların vazgeçilmesi Ayçiçek yağı fiyatları tüm zamanların en yüksek fiyat noktasına ulaşmış bulunmaktadır. Savaş sırasında Ayçiçek ana vatanı Ukrayna'da stokların tükenmesi sonrasında ülkemizde Ayçiçek bitkisini vuran hastalık fiyatların artmasına mahal vermiş bulunmaktadır. Zaten maaşları enflasyon karşısında eriyen vatandaş, hal bu iken indirimli ürünleri tercih takip ediyor. Marketlerde bu durumu fırsat bilip, müşteri portföyünü arttırmak adına zaman zaman kampanyalar düzenliyor. Düzenlenen kampanya kapsamında aynı fiyata daha fazla ürün alınması sağlanıyor. 

4 LT Ayçiçek Yağı İndirimi

Marketler ayçiçek yağı fiyatlarına da zaman zaman düzenleme getiriyor. Bu kapsamda 1 LT, 2LT, 4 LT ve 5 LT Ayçiçek yağı fiyatları en dibe iniyor. Zincir marketler arasında müşteri kapsam yarışının adeta göstergesi olan ayçiçek yağı indirimlerine bir yenisi daha bu sabah eklendi. O market ayçiçek yağının satış fiyatını indirdi de indirdi. 

Samsung’un Yeni Göz Bebeği: S24 Serisi Samsung’un Yeni Göz Bebeği: S24 Serisi

CarrefourSA Ayçiçek Yağı Fiyatları

Ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan zamlı sürece inat, Yudum marka ayçiçek yağına yapılan indirim, market kapılarını aşındıracağa benziyor. Zincir market olma yolunda uzun zamandır emin adımlarla ilerleyen CarrefourSA ayçiçek yağı indirimleri ile konuşuluyor. Sadece CarrefourSA kart kullanıcılarına sunduğu fırsatta ayçiçek yağının 4 LT fiyatı adeta 3 LT fiyatına düşüyor. 

CarrefourSA'da zaman zaman indirimli ürünler listesini yayınlamakta.  Cazip fiyat avantajlarını sunan market bu indirimi ise sadece kendi kartı olan müşterisine kazandırmakta. CarrefourSA'da 4 Litre Yudum ayçiçek yağı 149,90 TL yerine 129,90 TL'ye indi. 

Sanal Market'te de Geçerli

CarrefourSA indirimleri devam ederken, yapılan açıklamada bu indirimleri ürünlere sanal marketten de ulaşmak mümkün. Öyle ki CarrefourSA sanal markete girerek kartınız ve cep telefonunuz ile üyeliğinizi onaylayarak, ayçiçek yağı indirimi dahil bir çok indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. Market kasalarından temin edeceğiniz kartınızı cep telefonunuza tanımlayarak da marketlerin avantajlı ürünlerine ulaşabilirsiniz.