Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor! Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor!

Çeşme yine bildiğimiz gibi. Çeşme'de lahmacun fiyatları, su fiyatları derken şimdi de tuvalet fiyatları gündem oldu. Kurban bayramı ile iyice olan Çeşme'de fiyatlar aldı başını gidiyor.

9 günlük Kurban Bayramı tatili ile dolup taşan Çeşme'de tuvalet fiyatı sosyal medyada mizah malzemesi oldu. Vatandaşlar tüm o fahiş fiyatlara ve kalabalığa rağmen Çeşme'ye tatile akın ederken, belde deki son gündem olan ücret de tuvalet fiyatları oldu. 

"HELA 50 TL HELAL ET"

İzmir Çeşme de tuvalet fiyatı 50 TL oldu. Hal böyle olunca sosyal medyada tuvalet mizahı dur durak bilmedi. Çeşme'deki fiyatlar her yaz gündem olmaya devam ederken son fiyat tuvalet oldu. Çeşme'de tuvalete gelen zam olay oldu.

Plajlardaki beach, şezlong parası, yeme içme paraları derken tuvalet  parası da uçtu gitti. İzmir’in hatta Türkiye'nin en gözde tatil beldesi Çeşme’de tuvalet fiyatı 50 TL oldu. Çeşme'deki 50 liralık tuvalet görüntüsü sosyal medyada gündem olurken kullanıcılar parası olan insanların neden Türkiye'de tatil yaptıklarını anladıklarını dile getirdi. Ancak kullancıların yarısı ise bu görüşe "Yurt dışında tatil öle ucuz olmuyor" diyerek karşı çıktı.