Sanayi 4.0’ ın hakim olduğu çağımızda teknolojideki gelişmeleri göz ardı etmek neredeyse imkansız bir hale geldi. Teknolojik gelişmelerin hakim olduğu bu dönemde elektronik ürünlerini kullanmak da arttı. Dolayısı ile bu alanda hazırlanan kampanyalar vatandaşlar tarafından merak edilmektedir.  

Elektronikte Dev Kampanya!

Çağın gerekliliklerinden bir tanesi olan elektronik ürün kullanımı hemen hemen her sektörde hızlı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu eğitim, gıda, ekonomi, ticaret ve daha aklınıza gelebilecek birçok sektörde kendini hissettirmektedir. Bundan on yıl öncesini düşündüğümüz zaman teknolojideki gelişmeleri görmemek imkânsız diyebiliriz. Dolayısı ile çok değil bundan beş yıl sonrasında neler olacağını da tahmin etmek zor olmasa gerek.

Bugün oturduğumuz yerden dünyanın öbür ucunda oturanlar ile marjinal maliyet neredeyse sıfır olacak şekilde görüntülü bir şekilde iletişim kurabiliyoruz. Dolayısı ile teknolojideki bu hızlı değişim karşısında elektronik ürün kullanımı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Buna bir de pandemi sürecinde insanların eve kapanmasının ardından her işi evden yürütmeye başlaması ile de online kullanım alanlarının artması da eklenince elektronik ürün kullanımı daha da çok arttı. 

Herkese 1000 TL Bankkart Lira!

Yurt içi ve küresel piyasalarda yüksek enflasyon rakamları ile mücadele devam ettiğinden dolayı hayat pahalılığı her sektörde kendini göstermektedir. Dolayısı ile teknolojinin bu kadar gelişmesi ile birlikte kullanımı artan elektronik ürünlerinde de pahalılığın kendini hissettirdiğini ifade edebiliriz. bu bağlamda hazırlanan kampanyalar milyonlarca kişi tarafından yakından takip edilmektedir. 

Türkiye’ nin en büyük ve en eski kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası’ nın hazırladığı kampanyalar milyonlarca kişi tarafından yakından takip edilirken aynı zamanda elektronik sektöründe hazırlanan kampanyası da büyük ilgi gördü diyebiliriz. 

Ziraat Bankası’ nın hazırladığı kampanya başlığında “Bankkart ile troystore.com'da 1.000 TL Bankkart Lira fırsatı” bilgiler yer aldı. 

Elektronik sektöründe hazırlanan kampanyanın koşulları da merak konusu oldu. Bu bağlamda kampanya şartlarına baktığımız zaman “Bankkart ile  troyestore.com'dan tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 500 TL, 10.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 1.000 TL Bankkart Lira verilecektir. Kampanya 15 Haziran - 15 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya troyestore.com'da yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 1.000 TL Bankkart Lira kazanabilir. Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere Bankkart Liralar anında yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan Bankkart Liralar 15 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazından yapılması gerekmektedir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara'da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Artı Bilgisayar A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar” olduğunu görüyoruz