SSK ve BAĞ-KUR emeklisine büyük müjde az önce verildi. Yeni kampanya duyuruldu Kurban Bayramı öncesi acele eden emekli alacak. ING Türkiye açıklama yaptı Başvuru şartlarını taşıyan ve başvurusunu en geç pazartesi günü yapan emekliye tam 20.000 TL'lik destek ödemesi veriliyor. SSK ve BAĞ-KUR emeklisi olmak fark etmiyor tüm emekliler başvuru yapabiliyor. ING Bank'ın emekliye özel kampanyasının detayları belli oldu.

Kurban Bayramı öncesinde emekliye yeni müjdeler gelmeye devam ediyor. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ve EYT emeklisi bu Bayramı gerçek bir bayram havasında geçirecek. Az önce açıklama yapıldı emeklinin yüzünü güldürecek karar alındı. Tüm emekliler için ödeme var ING Bank oluk oluk para akıtıyor. Emekliye özel duyuru yapan ING Türkiye 20.000 TL'ye Varan destek ödemesi verecek. Son başvuru tarihi ise 25 Haziran Pazartesi günü açıklandı. Geç kalmadan başvuru yapan emekliler bayrama Cebi para dolu girecek. Emekliye ödeme son dakika gelişmeleri ve detaylar haberimizde…

emekliye-bayram-destek-odemesi-1

ING BANK'TAN EMEKLİYE BÜYÜK BAYRAM MÜJDESİ

Emekli vatandaşlar için ING Bank'tan büyük bayram müjdesi geldi. bayrama cebi para dolu girmek isteyen emekliler için ING Bank hem promosyon fırsatı sunuyor hem de düşük faizli kredi imkanı veriyor. Emekli maaşını ING Banka taşıyarak 3 yıllığına bankanın müşterisi olan emekliler 10.000 TL'ye Varan promosyon alma fırsatı elde ederken aynı zamanda faizsiz nakit avans ve düşük faizli kredi imkânlarını da değerlendirebilecek. Emekliler için büyük müjde az önce geldi. Ancak son başvuru tarihi Pazartesi günü olarak açıklandı. Yani en geç pazartesi gününe kadar başvuru yapan emekliler bu fırsatı değerlendirecek.

emekliye-bayram-destek-odemesi-2

EMEKLİYE 20.000 TL'YE VARAN DESTEK ÖDEMESİ

Kurban Bayramı emekliler için oldukça keyifli geçecek nokta Çünkü ING Bank'ın bu ödemesi emekliye ilaç gibi gelecek. Bayrama paralı girmek isteyen emekliler en geç pazartesi günü başvurmaları halinde ING Bank'tan nakit destek ödemesi alabilecek.

Üstelik 4A 4B 4c emeklisi olmak hiç fark etmiyor. Emeklilere promosyon fırsatı istisnasız sunuluyor. Ayrıca EYT emeklisi de dahil olmak üzere ödeme yapılıyor. Haziran ayı ING Bank emekli promosyon ücretlerine Bayram güncellemesi yapıldı. Milyonlarca emeklinin yüzü bu fırsat sayesinde gülecek. yapmanız gereken tek şey en yakın ING Bank şubesine giderek emekli promosyon başvurusunu gerçekleştirmek. Başvurusu onaylanan emekliler Bayram sebebiyle aynı gün içinde ödemelerine kavuşacak. Vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın ING Türkiye'nin yeni promosyon şansını sakın kaçırmayın.