Emekliye bayram öncesi müjde üstüne müjde geliyor. Bu defa güzel haber PTT'den geldi. PTT sabah 09.00'da açıkladı. Emeklilere bayram öncesi nakit desteği için onay verildi. PTT'ye başvuru yapan emekliye tam 80.000 TL nakit destek ödemesi yapılacak. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi olmak fark etmiyor. Aynı zamanda EYT emeklisi de ödemeden faydalanacak.  Emekliye son dakika müjdesinin detayları haberimizde…

Aygaz ve İpragaz Tüp Fiyatları Ocak Ayında Yenilendi Aygaz ve İpragaz Tüp Fiyatları Ocak Ayında Yenilendi

Milyonlarca emekliye bayram öncesi birçok Müjdeli Haber gelmişti. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi EYT emeklisi vatandaşlar devletin sağladığı ikramiye ödemeleri ve erken maaş ödemeleri ile rahat bir nefes alma fırsatı buldu. Emekliler için yeni müjdeler de gelmeye devam ediyor. Kurban bayramına sayılı günler kala emekliye bir güzel haberi de PTT verdi. PTT'den emekliye 80 bin TL ödeme onayı çıktı. Başvuru yapan emekliler anında ödeme alma fırsatına sahip olacak. İstisnasız tüm emekliler için başvurular başladı. Emekliye bayram öncesi 80.000 TL nakit desteği ile ilgili merak edilenler haberimizde…

emekli-kredisi-1

PTT’DEN EMEKLİYE ÖDEME ONAYI ÇIKTI

PTT emekli kampanyası bu sabah duyuruldu. Kurban bayramına 2 gün kala PTT emekli için kesenin ağzını açtı. Başvuru yapan emeklilere 80.000 TL ödeme onayı verildi. PTT emekli kredisi kampanyası kapsamında nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşların finansal ihtiyaçları düşük faizli olarak karşılanıyor. SSK Bağkur memur emeklisi ya da EYT emeklisi fark etmiyor. Başvuru yapan tüm emekliler ödeme fırsatından yararlanabiliyor.

Aktif Bank ile işbirliği yaparak adeta bir banka şubesi gibi çalışan PTT emekliye rekor ödeme fırsatını duyurdu. Bu ödemeden faydalanmak için bazı şartlara uygun olmak gerekiyor. şartları taşıyanlar PTT şubelerinden ya da Aktif Bank'tan online başvuru yaparak ödeme alma fırsatını yakalıyor.

EMEKLİYE ÖZEL YENİ KREDİ PAKETİ

PTT tarafından hazırlanan emekli kredisi kampanyası yoğun ilgi görüyor. Kampanya kapsamında milyonlarca emekli vatandaş nakit ihtiyacını düşük faizli olarak karşılama fırsatı buluyor. Hem de PTT tarafından verilen emekli kredisi 80.000 TL limitle sunuluyor 36 ay vade uygulanıyor. Özel bankalara oranla çok düşük faiz oranı ile kredi veren PTT, tüm emeklilere kapılarını ardına kadar açıyor. Ancak bayram öncesi emeklilerin elini çabuk tutması gerekiyor. Çünkü Kurban Bayramı'na sadece 2 gün kaldı ve emekli kredisi için başvurular da daraldı.

emekli-kredisi-2

PTT EMEKLİ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN SON 2 GÜN

PTT'den emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen emekliler için son 2 gün süre verildi. Bugün ve yarın başvuru yapan emekliler aynı gün içinde PTT'den ödeme alma şansına sahip olacak. Emekli kredisini ayrıcalıklı olarak sunan PTT, vade sayısını da uzun tutarak emeklilere rahat nefes alma imkanı sunuyor. Vakit kaybetmeden PTT şubeleri aracılığıyla başvurunuzu yapın aynı gün PTT'den emekli kredisi alma imkanını siz de yakalayın.