Tam 10.000 TL karşılıksız nakit promosyon ödemesi yapılıyor. Bankalar arasında EYT'liye promosyon yarışı başlamış durumda. EYT'lilere promosyon müjdesinin tüm ayrıntıları haberimizde sizlerle...

Milyonlarca vatandaş, seçim öncesi yasalaşan EYT kanunu ile emeklilik hakkı elde etti. Mart ayından bu yana emekli aylığı alan EYT'liler, şimdi de emeklilere ödenen banka promosyonları için araştırmalarını sürdürüyor. Emekliler için sunulan promosyon kampanyaları aynen geçerli olacak şekilde EYT'liler için de mümkün kılınıyor. EYT'liler de 3 yıl bankada kalma taahhüdü ile promosyon kampanyalarından yararlanabiliyor.

Emekli promosyon kampanyalarında, bankalar arasında promosyon tutarları nispetinde adeta yarış yaşanıyor. Daha çok emekliyi müşteri olarak çekebilmek için yarışan dev bankalar promosyon tutarlarında kesenin ağzını açmış durumda. EYT'liler, 10.000 TL nakit ve karşılıksız emekli promosyon ödemesine sahip olabiliyor.

Birçok banka EYT maaş promosyonu yanı sıra ek promosyon ödemeleri ile emeklileri sevindirmektedir. Belirlenen tutarlar bankalar tarafından emeklilerle paylaşılır ve kişinin onaylanması durumunda promosyon ödemesine hak kazanılır. İlk maaş sonrasında promosyon ödemesi hesaba aktarılır.

Kimler EYT Promosyon Ödemesi Alabilir? İşte Şartlar

EYT'li olup emekli promosyununuzu henüz almadınız mı? Aşağıda yer verilen şartları taşıyorsanız siz de yapacağınız basit bir başvuru ile EYT emekli promosyon kampanyasından yararlanabileceksiniz. İşte Şartlar:

Emeklilikte Yaşa Takılanlar yasası kapsamında emekli olmak

Emekli maaşını bankaya taşımak

Bankaya taşınan emekli maaşı için 3 yıl boyunca aynı bankadan maaş alınacağı dair taahhüt beyan etmek

Bu koşulları taşıyan tüm emekliler EYT emekli promosyon kampanyasından yararlanabilecek. Akbank ve Garanti BBVA 7.500 TL, Denizbank 10.000 TL, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ise 5.500 TL tutarlarında nakit promosyon ödemesi dağıtmaktadır. Ayrıca bu bankaların promosyon kampanyalarında ek/özel hediye ve koşullar da yer almaktadır.