Faizsiz 2 ay ertelemeli kredi kampanyası başladı. Acil nakde ihtiyacı olan vatandaşlar Kurban Bayramı öncesi hemen alabilir. İşte faizsiz 2 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi detayları haberimizde...  Nakit problemi vatandaşları özellikle Kurban Bayramı öncesinde daraltırken faizsiz kredi seçeneği ilaç gibi gelecek. Banka müşterileri için hazırladığı faizsiz kredi üzerine bir de 2 ay erteleme seçeneği oluşturdu. Böylelikle vatandaşlar maddi anlamda sorunsuz bir bayram geçirmenin rahatlığını yaşarken, ayrıca ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek.  60 gün sonra belirlenen vade seçenekleri ile yalnızca harcadığı kadarını ödeyecek olan müşteriler faizsiz kredi başvurusuna akın etti. Peki, hangi banka faizsiz kredi veriyor? Faizsiz kredi vade sayısı ne kadar? Faizsiz kredi en fazla ne kadar veriliyor? Ertelemeli ihtiyaç kredisi detayları nedir? İşte ayrıntılar... 

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ 

Kuveyt Türk Katılım Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşları kendisine çekiyor. Krediyi faizsiz olarak vermekle kalmayan banka ayrıca tam 60 gün (2 ay) süreyle erteleme şansı da sunuyor. Ödemeler 2 ay sonra müşterilerin belirlemiş olduğu vade seçeneği ile eşit taksitler halinde yapılmaya başlanıyor. Peki, Kuveyt Türk Katılım Bankası faizsiz kredi limiti ne kadar? 

FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTİ EN FAZLA NE KADAR? 

Kuveyt Türk Bankası, müşterilerine faizsiz ihtiyaç kredisini tam 10 bin TL’ye kadar sunuyor. Kurban Bayramı öncesinde ek bir geliri olmayan vatandaşlar için ayrıca ilaç gibi gelecek nakit tamamen faizsiz şekilde ödenebiliyor. Vade sayısını kendi bütçesine göre belirleyen müşteriler aylık ödemeler noktasında zorlanmadan 2 ay sonra ödemelerine başlayabiliyor. 

Xiaomi Redmi Note 13 Şubat Ayında Ne Kadar? Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Fiyat Listesi Açıklandı! Xiaomi Redmi Note 13 Şubat Ayında Ne Kadar? Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Fiyat Listesi Açıklandı!

KUVEYT TÜRK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU 

Nakit ihtiyacını faizsiz olarak karşılamak isteyen vatandaşlar için Kuveyt Türk Bankası yüz yüze ve online başvuru seçeneği sunuyor. Bankaya ilk kez müşteri olacak vatandaşların müşteri hizmetlerinden ya da şubelerden bilgi alması mümkün. Ayrıca mobil ve internet bankacılığı üzerinden de müracaatlar gerçekleştirilebiliyor.