Kısa süre önceye kadar Fox Tv'nin haberlerini sunarak büyük ses getiren Fatih Portakal şimdilerde Sözcü Tv'de tepki alarak gündem olmaya devam ediyor.

Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu! Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu!

Sözcü TV'de Ana Haber sunan ünlü anchorman Fatih Portakal, bugün ki yayında ilginç bir olaya imza attı. Fox Tv'deki görevinden beklenemedik şekilde istifa ederek emekli olduğunu söyleyen Fatih Portakal bir süre sonra YouTube üzerinden kendisi kanal kurmuştu. Daha sonra ise Sözcü Tv'ye geçen Fatih Portakal için sosyal medyada "eski reytinglerine ulaşamayınca ilginç olaylara imza atıyor." denildi. Bazı kullanıcılar ise Portakal'ı haklı olduğunu söyledi.

Fatih Portakal bu akşam ki yayınlanan canlı yayında çalışanlarını azarladı. Portakal, Yunanistan'daki seçimlere dair olan bir haber sonrası haberi anlatan muhabirin sesini ve tarzını beğenmediğini söyleyerek çalışanlarını azarladı. Önce izleyecilerden özür dileyen Fatih Portakal daha sonra sert tavırlarla canlı yayında haberi sunan ve hazırlayan editör ve muhabiri fırçaladı.

Fatih Portakal'ın tavırları sosyal medyada tepki gördü. Sosyal medyada kullanıcılar Fatih Portakal'ın ego ile şov yaptığını iddia etti. Sözcü TV'de Ana Haber programında Yunanistan seçimlerinde yaşananların anlatıldığı haberden sonra Fatih Portakal, muhabiri ve editörü haberi beğenmediğini söyleyerek fırçaladı. Portakal, bu haberin tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu söylerek işi beğenmediğini söyledi. Sosyal medyada kullanıcılar bunun üzerine "Madem bu kadar sorumluluğumda diyorsun haberi önceden izleseydin" diyerek ünlü sunucuyu eleştirerek tepki gösterdi. Sosyal medyada Fatih Portakal'a destek olanlar da vardı. Kullanıcıların bazıları ise sunumun gerçekten kötü olduğunu söyledi.