Özellikle yıldız futbolculardan birisi olan Lucas Torreira’nın Galatasaray’dan ayrılması büyük yankı uyandırırken İtalya’dan teklif geldi. Bonservis bedeli olarak net rakam da açıklandı.  

GALATASARAY’DA FLAŞ GELİŞMELER YAŞANIYOR 

Yoğun transfer süreci devam ederken yeni sezona birçok teklif ve talep var. Avrupa’da önde gelen kulüpler Victor Nelsson, Sacha Boey, Zaniolo ile Lucas Torreira’yı göz hapsine almış durumda. Diğer yandan Sacha Boey’in İngiltere Premier Lig’de forma taşımak istediği de bilinenler arasında. Galatasaray’ın yıldız sağ bekine Arsenal’dan göz konduğu da biliniyor. 

galatasaray yeni sezon transferleri kimler

Milan ile Totenham’ın ise Victor Nelsson ile alakalı olduğu bilinirken, özellikle Tottanham’ın şimdiden 22 milyon Euro’ya kadar bir bedeli gözden çıkardığı öğrenildi. Zaniolo’nun adı ise İtalya’dan gelen transfer iddialarının arasına karıştı. Juventus ile Fiorentina’nın istekli olduğu belirtildi. Yıldız futbolcunun da buna sıcak baktğı biliniyor.  

LUCAS TORREİRA GİDİYOR MU? 

Teknik Direktör Okan Buruk’un gözdelerinden olan Lucas Torreira’nın orta sahadaki başarısı ile gözleri doldurmasının ardından takımdan ayrılması gündemde. 31 maçta Süper Lig’de kendisini gösteren futbolcu, dinamik, hırslı ve azimli olarak çok dikkat çekici bir performans sergiliyor. Öte yandan İtalyan kulübü olan Lazio’nun Lucas Torreira transeri için ısrarcı olduğu da biliniyor. 

Samsung’un Yeni Göz Bebeği: S24 Serisi Samsung’un Yeni Göz Bebeği: S24 Serisi

GALARASARAY LUCAS TORRİERA TRANSFER