Başvuruda bulunarak ihtiyaç kredisi çekecek olan vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyada başvuru yapacak müşteriler banka kredi koşullarına uygun olmaları halinde aynı gün içerisinde kredi ödemelerini alarak hızlı bir biçimde ihtiyaç kredisi çekebilmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler? Ayrıntılar haberimizin devamında sizlerle...

30 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar için acil durumlarda kullanabilecekleri bu ihtiyaç kredilerinde gelir belgesi talep edilmeksizin ödemeler kolay bir şekilde veriliyor. Nakit ihtiyacınızın bulunması halinde 30 bin TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi çekecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sağlanmaktadır. Sizlerde bu bankalar tarafından sunulan kredi paketlerini ayrıntılı inceleyerek size en uygun pakete başvuru yapabilir, anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

İçeceklere Yeni Zamlar Yükleniyor: Kola, Cappy, Sprite, Fusetea, Fanta İçeceklere Yeni Zamlar Yükleniyor: Kola, Cappy, Sprite, Fusetea, Fanta

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti BBVA üzerinden başvuruda bulunmak isteyen müşteriler ihtiyaç kredisi için şubelere müracaat etmeden cep telefonları üzerinden kısa mesaj atarak başvuru işlemlerini tamamlayabilecekler. Garanti BBVA, kısa mesaj ile kredi başvurusu için 3390'a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi yazarak boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazıp bu numaraya göndermeniz halinde başvurunuz sisteme düşecektir. Banka yaptığınız başvuru sonucunda kısa bir değerlendirme yaparak sizlere olumlu ya da olumsuz sonucu iletecektir.

Akbank İhtiyaç Kredisi 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuru yapacak olan kişiler şubelere gitmeden cep telefonları üzerinden kısa mesaj atarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Mesaj kısmından 2273 numarasına Kredi yazarak boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra göndermeniz yeterli olacaktır. Banka başvuru sonrasında kısa bir değerlendirme yaparak size olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacaktır.

Onaylanan krediniz hesabınıza aktarılmaktadır. Başvurunuz onaylandığında hesabınıza aktarılan kredi tutarını anında harcamaya başlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye Akbank ya da Garanti BBVA resmi internet adresleri üzerinden, mobil bankacılık hizmetlerinden, müşteri hizmetlerinden ya da bizzat en yakın banka şubelerinden erişebilirsiniz. Akbank ve Garanti BBVA tarafından pek çok kalemde sunulan avantajlı kredi paketlerinden haberdar olmak ve yararlanmak için bankaların resmi internet sayfasını takip edebilirsiniz.