16.06.2016 21:51

Grundig 4K UHD TV: Immensa!

Grundig teknoloji ve yazılım yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda 4K UHD TV olarak ürettikleri Immensa’yı sizler için inceledik.

Grundig firması adını ilk defa dünya savaşlarının yaşandığı bir dönemde ürettiği radyolar ile duyurmaya başlamış ve 71 yıllık serüveninde elde ettiği tecrübelerini yeni teknoloji ve yazılımlarına giydirmeyi başarmıştır. Bu kapsamda Türkiye’de ki üretim faaliyetlerine Arçelik Grup ile Koç Holding bünyeleri altında devam eden Grundig’in ürettiği 4K UDH TV Immensa modelini sizler için inceledik. Gelin hep Immensa’ya birlikte bir göz atalım.

Grudig’den Yeni Hamle 4K UHD TV: Immensa

Grundig 4K UHD TV Immensa ilk olarak bizi çerçevesiz bir tasarım ile karşılıyor, bu çerçevesiz tasarım sayesinde izleyenler daha gerçekçi bir hissiyat duygusu ile görüntü deneyimi yaşıyor. 4 Adet HDMI girişi olan Immensa’da 2 adette USB 3.0 sıfır girişlerine yer verilmiş. 3 Farklı ekran büyüklüğü olan Immensa, bunları 55, 49 ve 65 İnç olarak ölçeklendirmiş. Ayrıca diğer 4K UHD TV’den farklı olarak HDR, Wide Color, Gamut ve Micro Dimming özelliklerini de üzerinde barındırıyor. Son olarak 2 mid, 1 woofer ve 1 tweeter hoparlörleri ile de Grundig Immensa’nın tatminkar bir ses kalitesine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kategoriler: İnceleme