01.03.2016 16:01

iPhone 5SE Kutusu Görüldü!

Apple'ın merakla beklenen yeni cihazı iPhone 5SE kutusu ilk kez görüntülendi. iPhone 5SE özellikleri ve detayları haberimizde. İşte iPhone 5SE ile ilgili her şey.

Apple’ın 4 inçlik yeni çıkacak telefonu iPhone 5SE’nin ambalajlı perakende kutusu ortaya çıktı. Kutudaki ayrıntılara bakarsak kutuda iPhone 5SE yazılı iPhone 6S‘de ki balık resimli uzay grisi cihaz duruyor.

Kutunun içine bakıldığında iPhone 5SE, iPhone 5S ve iPhone 6/6S‘de ki gibi üst tarafında avize yuvarlak kenarlar ve alt tarafta kavisli cam kaplı TouchID home düğmesi yer alıyor.

iPhone 5SE Özellikleri

Daha önceki sızıntılarda dahili hafızası 16 GB ve 64 GB olarak iki farklı depolama kapasitesine sahip iPhone 5SE ortaya çıkmıştı. iPhone 5SE gücünü A9 işlemciden alacak ve 1 GB RAM kullanacak.

Arka kamerası 12 Megapiksel olacağı ihtimal edilen iPhone 5SE, canlı fotoğraf desteği ve 4K video kaydına da sahip olacak.

1642 mAh bataryadan beslenecek iPhone 5SE, 3D Touch özelliğine sahip olup olmayacağı belli değil.

iPhone 5SE‘nin en az üç renk ile geleceği söyleniliyor. Gri, Gümüş, Rose Gold yerine Pembe kullanılabilir ve son olarak Altın rengi olacak.

iPhone 5SE Fiyatı

Apple yeni cihazı iPhone 5SE‘i 22 Mart tarihinde etkinlikle tanıtılması söyleniliyor. Fakat daha resmi bir açıklama gelmedi. Fiyat konusunda ise iPhone 5SE‘nin 450, 500 dolar arasında olacağı söyleniliyor.

iPhone-5se-in-retail-packaging iPhone-5se-in-retail-packaging (1) The-handset-largely-corresponds-with-these-schematics