08.08.2016 21:41

iPhone 7 Çift Kamera İle Gelebilir!

iPhone 7’nin anakartı olduğu iddia edilen görselde kamera kısmında değişiklikler bulunuyor. İddialara göre yeni iPhone 7, çift kamera ile gelecek!

Şimdiye kadar iPhone 7 ile ilgili sızıntılar dış görünümü ile ilgili olarak gerçekleşmişti. Fakat bu defa yaşanan sızıntı iPhone 7’nin dışından değil iç aksanından! iPhone 7’nin sızan bir görsele göre çift kameralı gelebileceği düşünülüyor. İşte karşınızda iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen anakart görseli!

iPhone 7, Çift Kameralı Gelebilir!

iphone-7-cift-kamera

TechTastic sitesinin dikkat çektiği sızıntıya göre iPhone 7’nin anakartında bazı değişiklikler bulunuyor. Herkes, iPhone 7’de görsel görüntü olarak çok bir değişiklik olmayacağını düşünürken (jack girişi dışında) yaşanan bu sızıntı doğru çıkarsa Apple, bizi ters köşeye düşürebilir. Ayrıca sızan görsel incelendiğinde anakartında büyük değişikliklerin olduğu fark edilen iPhone 7’de NFC gibi özelliklerinde bulunduğu iddia ediliyor. Uzay siyahı, iPhone 6S’ten daha ince, önde veya arkada çift kamerası bulunan bir iPhone kulağa hiç de fena gelmiyor. Apple’ın tanıtmasına yaklaşık 1 ay ( 12 Eylül ) kalan ürünü iPhone 7, bakalım bizi şaşırtacak mı?

Peki sizce uzun süredir sızıntılar gelen yeni iPhone 7’de çift kamera olmalı mı yoksa olmasa da olur mu?