09.03.2016 23:13

iPhone 7 Kılıfı Sızdırıldı!

iPhone 7'nin tasarımı nasıl olacak? iPhone 7'de kulaklık girişi olacak mı? iPhone 7'nin kılıfı nasıl olacak? İşte iPhone 7 ile ilgili son gelişmeler!

2016’nın ilk yarısının modelleri göz önüne çıktıkça, ikinci yarısının yıldızları hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Özellikle iPhone 7 bu dedikodularda başı çekiyor, zira Apple bildiğiniz gibi senede bir kere telefon çıkartıyor. Bu haberimizin konusu da, iPhone 7‘nin sızdırılan silikon kılıfı.

iPhone 7 Case 02

Standartları umursamazlığı ve radikal değişiklikleriyle de bildiğimiz Apple, yeni iPhone’lar ile birlikte büyük bir değişime gidecek gibi gözüküyor. @Onleaks‘in Twitter hesabından yayımladığı görsellerden de görebileceğiniz gibi telefonun kasasında ekstra kulaklık girişi yer almıyor.

iPhone 7 Case 03

 

İşte iPhone 7 Tasarımı

Apple’ın S modelleri ile tasarımsal değişikliklere gitmediğini biliyoruz. iPhone 7 ile görünüş açısından değişiklikler bekleniyordu, fakat şimdilik anlaşıldığı kadarıyla iPhone 7, selefinden çok da farklı gözükmeyecek.

iPhone 7 Case

iPhone 7′nin alt kısmında tek değil, çift hoparlör olduğunu görüyoruz. Bu değişikliğin faturası ise ağır olmuş. 3.5mm Jack girişi telefonda bulunmuyor. Bu da, Apple’ın farklı kulaklık girişi üzerinde çalıştığını gösteriyor. Kamera boşluğunun daha büyük olması da çift lensli bir kamera iddialarını güçlendiriyor.

iPhone 7 Case 04

Hali hazırdaki beğenilen tasarımın değişmemesi ve daha etkili bir kamera gibi özellikler ikna edici olsa da, her telefon için farklı kulaklık kullanma dönemine yönelik izler pek iç açıcı değil. Apple illaki günümüz kulaklıkları için adaptör üretecektir; fakat belli başlı standartların kabul edilmesi gerektiğini düşünen müşteri kitlesi yabana atılmamalı.