18.06.2016 22:28

iPhone 7 Sızıntıları Devam Ediyor!

Apple iPhone 7 için gelen bilgiler son günlerde artmaya başladı. İşte iPhone 7'nin depolama alanı ile ilgili gelen yeni bilgiler ve detaylar!

ABD’de Silikon Vadisinin önde gelen firmalarından olan Apple geçtiğimiz günlerde her sene düzenlediği Dünya Geliştiriciler Platformu WWDC 2016’da iki saatlik bir sunum ile ürünlerini, teknolojilerini ve yazılımlarını tanıttı. Müthiş bir ambiyans içinde geçen bu konferanstan sonra ise iPhone 7 sızıntıları artarak gelmeye devam ediyor, son sızıntı ise iPhone 7’nin depolama alanı hakkında.

Apple’da Sızıntılar Devam Ediyor: iPhone 7’nin Depolama Alanı Belli Oldu!

WWDC 2016’dan  sonra kimi teknoloji yazarları ve uzmanları Apple’ın mali ve finanse noktasında ciddi kayıplar yaşadığını belirtmiş olsa da Apple CEO’su Tim Cook bu söylentilerin doğru olmadığını ve gerçeği yansıtmadığını belirterek, yeni projelere odaklandıklarının altını çizdi. Bu kapsamda iPhone ailesinin yeni üyesi iPhone 7’nin 256GB’lık hafızası olacağı belirtilirken, kutu tasarımında ise yeniliklere gidilmeyecek ve iPhone 6 temalı kutu üretilecek. En önemli faktör ise bu yıl iPhone 7’de 64 GB’lık modelin piyasaya sürülmeyeceği.