25.05.2017 21:06

iPhone 8 Çıkış Tarihi Hakkında Beklenen Açıklama

iPhone 8 çıkış tarihi konusunda merakla beklenen açıklamalar gelmeye başladı. Peki iPhone 8 çıkış tarihi hakkında verilen bilgi ne yönde? Çıkış tarihi ne zaman?

iPhone 8 akıllı telefonlarının iddiaları bitmek bilmiyor. Telefonların tasarımlarından tutun, telefonların nasıl bir işlemci kullanacağına dair sürekli olarak yeni iddialarla karşılaşıyoruz. Bu kadar yoğun bir şekilde takip edilmesiyle hemen her özelliği hakkında sürekli yeni iddiaların gelmeye devam ettiği iPhone 8 akıllı telefonları için son olarak ise çıkış tarihi iddiası geldi. Telefonların en belirsiz olan noktalarından biri olarak gösterilen iPhone 8 çıkış tarihi konusu hakkında gelen yeni iddialar ise beklenen gelişmeleri de ortaya çıkarmış oldu.

iPhone 8 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

İddiaların kaynağı iPhone için yaptığı paylaşımlarla bu alanda kendisini ilgi odağı haline getiren Benjamin Geskin. iPhone 8 çıkış tarihi içinde yine Benjamin Geskin Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda telefonların 17 Eylül tarihinde tanıtılacağı ve bunun yanında telefonların 25 Eylül tarihinde ise çıkış yapacağı belirtiliyor. iPhone 8 çıkış tarihi için verilen tarihin ise Apple’ın maili ile ortaya çıktığı belirtiliyor.

iPhone 8 çıkış tarihi için iddialara konu olan mail ise Apple tarafından AppleCare yöneticilerine yollanmış ve bu tarihten itibaren yeni telefonlar için yoğun bir döneme girileceği belirtilmiş. iPhone 8 çıkış tarihi konusunda verilen bilgiler ne kadar gerçek bilinmez ama Benjamin Geskin daha önceki bu konu hakkında birçok tahminini tutturmuştu. iPhone 8 özelliklerini ortaya çıkaracak olan tanıtımın ise 17 Eylül de iPhone 7s, iPhone 7s Plus ile beraber yapılacağı belirtiliyor. iPhone 8 çıkış tarihi konusunda verilen bu bilgilerin doğru olup olmadığını öğrenmek için Apple’ın açıklamalarını beklemek gerekecek. Bakalım iPhone 8 çıkış tarihi ne zaman netleşecek?