29.05.2017 17:41

iPhone 8 için Detaylı Görseller Yayınlandı

iPhone 8 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen yeni görseller yayınlandı. iPhone 8 akıllı telefonlarının görsellerinde yer alan ilginç detaylar neler?

Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonları eğer iddialar doğruysa markanın şimdiye kadarki en farklı tasarımına sahip olan akıllı telefonları olacak. OLED ekran sistemine geçiş yapılmasının bile tasarım kısmında büyük bir değişime neden olacağını düşünecek olursak beklentiler de aslında asılsız değil. Bu noktada Apple’a yakın kaynaklar tarafından gelen bilgilerde hemen her seferinde iPhone akıllı telefonlarının ne kadar iddialı olacağını göstermekte. Son olarak kasa görselleri ve parmak izi okuyucularının paylaşıldığı fotoğrafların dışında şimdi ise iPhone 8 akıllı telefonlarının hem arka hem de ön kısmını ortaya çıkaran tasarım görselleri paylaşıldı.

iPhone 8

iPhone 8 Netlik Kazanıyor

Bu kez iPhone 8 görselleri olduğu iddia edilen görseller hem Slashleaks tarafından hem de Benjamin Geskin tarafından paylaşıldı. iPhone 8 serisinin hem ön hem de arka kapak tasarımını ortaya koyduğu görülen akıllı telefonların paylaşılan görsellerine göre iPhone 8 telefonlarının arka kapağında parmak izi sensörlerinin bulunduğu görülüyor.

Dikey kamera sisteminin de artık standart olarak gösterildiği fotoğraflarda ön kapak kısmında ise genişletilmiş ekran bölümü yüz tanıma teknolojisinin kullanıldığı sensörlerin bulunduğu görülüyor. iPhone 8 görselleri olduğu iddia edilen son görsellerde de genel tasarım konusunda aynı kriterlere yer verilmiş olması iPhone 8 için beklenen tasarımın yavaş yavaş netlik kazanmasına neden oldu. Bakalım yeni iPhone için sunulan tüm bu sistemler gerçeğe ne kadar yakın?

iPhone 8 görselleri