18.01.2017 23:00

iPhone 8 için yeni bir konsept tasarım geldi!

Merakla beklenen iPhone 8 nasıl olacak? İşte iPhone 8 özellikleri ile ilgili iddia ve analizler göz önüne alınarak hazırlanmış iPhone 8'in konsept tasarımı!

Apple, beklentilere göre bu sene iPhone 8 modelini çıkaracak. iPhone 8 modelini merakla bekleyen takipçileri ise her yeni iPhone 8 haberinde daha da heyecanlanıyorlar. Henüz ortada iPhone 8 ile ilgili netleşen bir bilgi bulunmazken, çeşitli iddialar ve tahminler haberlerde kendilerine yer buluyorlar.

iPhone 8 ile ilgili iddia ve analizlere göre ise konsept tasarımlar hazırlanabiliyor. Bu konsept tasarımların yeni bir tanesini ise İsviçreli Handy Abovergleich hazırladı. iPhone 8’in bu konsept tasarımı tamamiyle analiz ve iddialardaki bilgilere göre hazırlanmış.

iPhone 8’in yeni konsept tasarımına ait detaylar!

iPhone 8’in bu konsept tasarımında bizleri iPhone 8 ve iPhone 8 Pro olmak üzere iki model bekliyor. Modellerin alt taraflarında home tuşu ve tuşun her iki yanında iki adet kısayol tuşu yer alıyor. Bu tuşların hepsi ekran ile bütünleşik bir şekilde konumlandırılmışlar. Ayrıca 5.8 inç olarak konsept tasarımı yapılan iPhone 8 Pro modelinde Apple Pencil ile birlikte ürünün kullanılabileceğinin de bilgisi verilmiş.

iPhone 8 konsept tasarımı için çerçeveler, Apple Watch’daki gibi paslanmaz çelikten yapılırken kasanın ön ve arka yüzeyi ise camla kaplı bir şekilde tasarlanmışlar. Tasarımda iris tarayıcı da kendine yer bulmuş. Ayrıca iPhone 8 ile birlikte geleceği iddia edilen kablosuz şarj da konsept tasarım içerisinde yer alıyor.