03.07.2017 15:23

iPhone 8 Prototip Kasalar Ortaya Çıkıyor

iPhone 8 için yepyeni videolar ortaya çıktı. iPhone 8 modeli için yayınlanan yeni videoda yer alan detaylar neler? İşte tüm detaylarıyla iPhone 8!

iPhone 8 akıllı telefonlarının kısa süre sonra resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenen iPhone 8 akıllı telefonlarının, görselleri ise çok yoğun bir şekilde paylaşılıyor. Genel olarak bir taslağın üzerinde durulduğu ve bu taslakla beraber, teknoloji dünyasında şekillenen bir iPhone 8 tasarımının oluştuğunu da biliyoruz.

Sürekli olarak paylaşılan yeni görsellerle beraber desteklenen tasarımlara şimdilerde ise prototip telefonların görselleri eklenmeye başladı. Son olarak geçtiğimiz günlerde iPhone 8 modeli için yeni paylaşımların yapıldığını haberlerimizde dile getirmiştik. Bu kez ise iPhone 8 modellinin prototip kasaları olduğu belirtilen kasalar ortaya çıktı.

iPhone 8 ile iPhone 7 Karşılaştırılması

Yeni iPhone modelinin bu kez doğrudan iPhone 7 RED modeliyle de karşılaştırıldığını görüyoruz. Yeni modelin yine tam ekran olduğu ve kasanın arkasında dikey kamera olduğu görülüyor.

Net bir şekilde tasarım değişikliği ortaya çıktığı görülen akıllı telefonların, uzun süredir konuşulan yeni tasarıma da bir hayli benzediği görülüyor. Video çekimlerinde görüntülenen yeni modellerin, artık netlik kazanacağı tanıtımlar merakla bekleniyor.

Etiketler: