21.10.2016 07:00

iPhone İçin Patlamış Galaxy Note 7 Görüntüsü Veren Telefon Kılıfı Üretildi!

Sonunda bu da oldu! Bir telefon aksesuar firması iPhone telefonlara yaptığı telefon kılıfı ile iPhone görüntüsünü patlamış Galaxy Note 7’ye dönüştürdü!

Samsung Galaxy Note 7’nin patlama ve alev alma olayı o kadar çok ses getirdi ki artık moda haline geldi. Niye mi moda oldu diyoruz? Çünkü telefon aksesuarları üreten bir firma iPhone için patlayan Galaxy Note 7 temalı bir kılıf üretti! Sosyal medyada espri konusu olan Galaxy Note 7 olayları şimdi de moda oldu. İşte karşınızda iPhone marka telefonunuzu patlamış yanmış ve hatta sönmüş bir Galaxy Note 7’ye çeviren telefon kılıfı!

Patlayan Bir Galaxy Note 7’niz Yok mu? Öyleyse Bu Kılıfı Alabilirsiniz!

galaxy-note-7-kilifi

Geçtiğimiz günlerde GTA 5 için yapılan “Galaxy Note 7 merkez patlıyoz herkes” temalı modun etkileri hala sosyal medyayı sallamaya devam ederken bu defa da “Uniqfind” isimli telefon aksesuar firması, patlamış Galaxy Note 7 görüntüsü veren bir kılıf üretti. Herkesin aklına Samsung’un yaptığı Gta 5 için yapılan modu YouTube’dan kaldırtma girişimini bu olayda nasıl kullanacağı gelirken şüphe yok ki Samsung, Galaxy Note 7 yüzünden yaşadığı bu durumlardan bir hayli çekeceğe benziyor!