Coca Cola ürünlerine gelen zam ile birlikte artık sadece zengin evlerine kola girebilecek! Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, Coca Cola ürünlerine yüzde 20 zam geleceğini duyurdu. Bu fiyatlarla kola artık lüks tüketim sayılabilir noktasına gelindi.

Gelen yüzde 20'lik zamla 2,5 litrelik kola 40 TL'ye satışa çıkarılacak. Doların yükselişiyle özellikle gıda sektörü vatandaşın cebini yaktı. Zamlardan etkilenen gıda ürünlerdein kola ise artık zengin içeceği oldu. Dolar kurunun yükelişi ev kiralarından teknolojiye, giyimden gıdaya tüm sektörde zamlanmaya neden oldu. Açıklanan son zam ise Coca Cola zamları oldu. 

Xiaomi Redmi Note 13 Şubat Ayında Ne Kadar? Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Fiyat Listesi Açıklandı! Xiaomi Redmi Note 13 Şubat Ayında Ne Kadar? Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Fiyat Listesi Açıklandı!

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, temmuz ayından sonra 2,5 litrelik kolanın fiyatının 40 TL olacağını duyurdu. Buna göre 2,5 litrelik kolanın fiyatı 40 TL olarak satışa sunulacak.