20.06.2016 12:00

LG’den Sivrisinek Kovan Televizyon!

LG, sivrisinekleri kovan televizyonu LG 32LH520D'i duyurdu. LG'nin sivrisinekleri kovan televizyonu Hindistan'da satılacak. İşte konuyla ilgili detaylar!

Televizyon üreticileri arasındaki lider markalardan biri olan LG, Hindistan için yeni bir televizyon modelini duyurdu. Bu modelin en dikkat çeken ayrıntısı ile sivrisinekleri kovuyor olması!

LG’nin Sivrisinek Kovan Televizyonu: LG 32LH520D

LG‘nin sivrisinekleri kovan televizyonLG 32LH520D model numarasıyla birlikte geliyor. LG 32LH520D, sivrisinekleri kovmak için ise ses dalgalarını kullanıyor. Ses dalgaları, evin içerisinde bir alan oluşturuyor ve bu sayede sivrisinekler bu alan içerisine girmiyorlar. Yani LG 32LH520D, bir nevi sivrisineklere özel ses kalkanı oluşturuyor.

LG‘nin sivrisinekleri kovan en düşük ekran boyutlu ve en ucuz televizyon modeli olan LG 32LH520D, yaklaşık 1200 TL’lik bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bu modelin farklı ekran boyutlarındaki modelleri de bu modelle birlikte satışa sunulmuş olacak.

LG‘nin sivrisinekleri kovan televizyonunu Hindistan’da satışa çıkarmasının en büyük nedeni ise Hindistan pazarındaki sıkı rekabette bir adım öne çıkmak istemesi olarak görülüyor. Hindistan’da her yıl yaklaşık 1 milyon insanın sivrisineklerin ısırması sonucunda hayatını kaybettiği de göz önüne alındığında LG‘nin bu televizyon modeli ile iyi bir seviyede satış oranı yakalayacağı da tahmin ediliyor.