Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu! Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu!

Günümüz teknoloji çağının vazgeçilmezi olan elektronik kaynakların başında bilgisayarlar yer almaktadır. Herkesin merakla araştırdığı kampanyada bankkart ile Troy mağazalarında Mac alışverişlerine özel 1.500 Bankkart lira fırsatı bulunmaktadır. Dolayısı ile kampanyanın detayları merak konusu oldu. 

Mac Alışverişinde Dev Kampanya!

Ziraat Bankası’ nın hazırladığı kampanyalar binlerce kişi tarafından yakından takip edilerek araştırılmaya devam ediliyor. Bu bağlamda günümüz teknoloji çağının temel ihtiyaçlarından olan bilgisayar için hazırlanan kampanya da ilgi topladı. Elektronik kampanyasının detayları araştırılıyor. 

Teknoloji çağında yaşadığımız bu dönemde hemen hemen her şey online olarak halledildiğinden dolayı bilgisayar kullanımı da gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam ediyor. Akademide, özel sektörde, kamu sektöründe, eğitimde ve daha birçok sektörde bilgisayar kullanmak neredeyse şart oldu. Tabi bu bilgisayarlar teknolojinin de gelişmesi ile gün geçtikçe farklı şekillerde vatandaşlar tarafından kullanılıyor. Teknolojinin hızla yayıldığı bu dönemde bilgisayarların boyutu da şekil değiştirdi. Boyut olarak küçülen PC’ ler işlem olarak daha da güçlendirildi. Dolayısı ile pc kullanımının teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha da yaygın bir şekilde kullanıldığını ifade edebiliriz. 

Herkese 1.500 TL! 

Teknolojideki değişim hızını görmek açısından bundan on yıl öncesi ile günümüzde dağlar kadar fark olduğunu ifade edebiliriz. Nesnelerin interneti çağı diyebileceğimiz bugün için oturduğumuz yerden marjinal maliyet neredeyse sıfır olacak şekilde dünyanın öbür ucunda olan kişiler ile görüntülü konuşabiliyoruz. Dolayısı ile çok değil bundan beş sonrasında dahi teknolojik açıdan neler olabileceğini tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Dolayısı ile elektronik cihaz kullanımının da yaygınlaşacağını ifade edebiliriz. Bu süreci hızlandıran dönem olarak da pandemiyi örnek verebiliriz. Pandemi döneminde insanlar evlerinde kapandığından dolayı bütün işlerini online olarak halletmek zorunda kaldılar. Dolayısı ile teknolojinin hızla bütün evlerde yaygın bir şekilde kullanıldığına şahit olduk. Bu dönmede işler, eğitim, alışveriş ve daha birçok alanda online olarak işlem yapıldığını hepimiz biliyoruz. Hatta bu sürece dahil olarak online işlemlerin hızla kullanılıp o rahatlığa alıştığını ifade edebiliriz.

Yaşanılan sürecin ardından elektronik sektöründe hazırlanan kampanyaların yakından takip edildiğini ifade edebiliriz. bu bağlamda Ziraat Bankası’ nın hazırladığı elektronik kampanyası binlerce kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Bu bağlamda kampanya başlığında “Bankkart ile Troy mağazalarında Mac alışverişlerinize 1.500 TL Bankkart Lira!” bilgileri yer almaktadır. 

Ziraat Bankası’ nın elektronik alanda hazırladığı kampanyanın şartlarına baktığımız zaman “Bankkart ile  Troy mağazalarından tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri Mac alışverişlerinize 1.500 TL Bankkart Lira verilecektir. Kampanya 15 Haziran - 15 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya Troy mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 1.500 TL Bankkart Lira kazanabilir. Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere Bankkart Liralar anında yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan Bankkart Liralar 15 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazından yapılması gerekmektedir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara'da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Artı Bilgisayar A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar” olduğunu görüyoruz.