22.11.2016 07:29

Moto Z ve Moto Z Force Daydream Uyumlu Olacak!

Google Pixel'den sonra Daydream uyumlu olacak ilk telefon belli oldu. İşte karşınızda iddialı VR Daydream'ı destekleyen yeni Moto Z ve Moto Z Force! 

Lenovo’nun en yeni telefonu olan Moto Z ve Moto Z Force bu hafta Android Nougat güncellemesini alıyor. Üstelik Moto Z’ye gelen tek güncelleme Android Nougat değil. Motorola firmasının yeni sahibi Lenovo’nun söylediğine göre Moto Z ve Moto Z Force,  gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte resmi olarak Google Pixel’den sonra ilk ve tek Daydream destekleyen telefon olma özelliğini kazanacak!

Modüler Yapılı Moto Z Artık Daydream İle Beraber Kullanılabilecek!

google-daydream

Nougat güncellemesinin hat ve ülkeye göre değişiklik göstereceğini düşündüğümüz modüler yapılı telefon olan Moto Z ve Moto Z Force, alacağı bu güncelleme ile diğer akıllı telefonlarda olmayan ( elbette ki Google Pixel hariç) bir özellik kazanacak. Lenovo ekibinin söylediğine göre Moto Z’ler  Nougat ile birlikte Google onaylı Daydream desteği kazanacaklar. Elbette bu müthiş sanal gözlük deneyimini yaşamak için Moto Z sahipleri de 79 dolar vererek Google’ın en yeni teknolojilerinden biri olan Daydream setini almak zorundalar. Bakalım Daydream destekli telefonlar listesi gün geçtikçe kalabalıklaşacak mı?