Kurban Bayramı’nda ani ihtiyaçlar, hesapta olmayan harcamaların dahil olmasıyla birlikte paralar suyunu çekebiliyor. Şekerbank ve Aktif Bank ise bu konuda müşterilerini düşünerek bayramda kapalı olsalar da nakdi destek noktasında her zaman hizmet veriyor. 30 bin TL’ye kadar bayram desteği kredisini bir SMS ile hemen müşterilerine ulaştırıyorlar. Peki, bayram destek kredisi nasıl alınır? İşte detaylar... 

Bayramda mesaiyi SMS sistemi ile yapmaya devam eden ve acil nakit ihtiyaçlarında müşterilerine destek sunan Şekerbank ile Aktif Bank tam 30 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisini hemen tanımlıyor. Bunun için 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilecek müşteriler gece gündüz fark etmeden ihtiyaçları olan tutar için SMS gönderiyor. 

bayram kredisi başvurusu

SMS İLE İHTİYAÇ KREDİSİ  

Bayramda nakdi desteğe ihtiyaç duyan Şekerbank ve Aktif Bank müşterileri düşük kredi notuna sahip olsalar dahi bayramda kredi çekebiliyorlar. Bunun için sunulan kredi Aktif Bank için maksimum 30 bin L’ye kadarken Şekerbank müşterileri de aynı şekilde 30 bin TL’ye kadar nakit ödemeyi anında hesaplarından çekebiliyorlar.  

Online olarak mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden işlemlerini yapabilen müşteriler aynı zamanda SMS ile daha kolay şekilde istedikleri nakde saniyeler içinde ulaşabilecekler. Böylelikle bayramın ortasında nakit problemi yaşamak gibi bir durum söz konusu olmayacak. 

Xiaomi Redmi Note 13 Şubat Ayında Ne Kadar? Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Fiyat Listesi Açıklandı! Xiaomi Redmi Note 13 Şubat Ayında Ne Kadar? Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Fiyat Listesi Açıklandı!

düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu

SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 

SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan Aktif Bank müşterileri “Kredi” boşluk ve T.C. kimlik numarasını yazmalıdır, ardından 3050’ye SMS’i göndererek çıkan limiti hemen hesaplarına tanımlayabilmektedirler.  

Şekerbank müşterileri ise online kanallar aracılığı ile bayram destek kredisi için 30 bin TL’ye kadar limitten 36 aya varan taksitle yararlanabilmektedir. Şekerbank Mobil uygulaması ile ya da internet şubesi üzerinden T.C. kimlik ya da müşteri numarası ile şifresini girerek başvurular kısmından işlemler birkaç dakikada yapıldıktan sonra nakit ödeme hesaba birkaç saniye içinde geçmektedir. Bankada hazır duran kredi limiti ile bayramda nakit problemi yaşanmaz.