Araç sahibi olmak isteyen, ancak enflasyonla beraber güç yetmeyen otomobil fiyatlarından yakınan tüm vatandaşlara büyük bir fırsat doğdu. Araç fiyatları her geçen gün artarken vatandaşlar araba almak için uygun koşulları ve fiyatları kolluyor. Sıfır otomobil piyasasında araç bulmak zorlaşırken, ikinci el fiyatları ile vatandaşları araç almaktan bir adım daha uzaklaştırıyor.  

Ekonomik anlamda olumsuz bir süreç devam ederken vatandaşlar hayallerini gerçekleştirmek noktasında desteğe ihtiyaç duyuyor. İşte bu destek ise devletin kamu bankası Halkbank’tan geliyor. Ekonomik anlamda kötü gidişata kısa sürede dur demek mümkün değil. Ancak Halkbank’ın sağladığı destek ile araç sahibi olmak daha kolay. Peki, Halkbank taşıt kredisi faiz oranları ne kadar? Halkbank taşıt kredisi şartları neler? İşte detaylar... 

halkbank taşıt kredisi faiz oranları

HALKBANK EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

Halkbank taşıt kredisi kampanyası ile binlerce yeni müşteri kazanıyor. Dikkat çekici kampanyası kendi müşterileri tarafından büyük rağbet görürken Halkbank müşterisi olarak düşük faizli taşıt kredisinden yararlanmak isteyen binlerce insan başvuru yapıyor. 320 bin TL’ye kadar düşük faizli sunulan taşıt kredisi bankalar arasında en çok tercih edilenlerde yer alıyor.  

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR? 

Halkbank taşıt kredisi 320 bin TL’ye kadar yalnızca 1,61 faiz oranı ile sunuluyor. Bankalar arasında taşıt kredisinde en düşük faizli olan Halkbank, ayrıca tam 36 ay taksit seçeneği 320 bin TL taşıt kredisi için sunuyor. 3 yılda geri ödemesi yapılacak taşıt kredisi için 2 ay erteleme hakkı da bulunuyor.  

halkbank taşıt kredisi

Taşıt kredisi çekerek araç sahibi olmayı düşünen vatandaşların en yakın Halkbank şubesine giderek bilgi almasında yarar var. 1,61 faiz oranları ile kaçırılmayacak bu fırsat TCMB (Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası) faiz arttırımı kararı sonrasında bugün yarın değişiklik gösterebilir. Altın ve dolar faiz arttırımından etkilenirken kredi faiz oranları yükselmeden vatandaşlar araç sahibi olma fırsatını değerlendirmeli.